Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Zemin Döşeme

İç ve dış mekanlarınız da, çok çeşitli malzemeler ile zemin döşeme hizmetlerimiz ustalarımız tarafından garantili olarak  verilmektedir. Kolay ulaşılabilir hızlı servis ağımız ve günün her saati randevu alarak ücretsiz danışabileceğiniz sistemimiz ile hizmette fark yaratıyoruz.

İstanbul Zemin Döşeme

İstanbul Zemin Döşeme

Zemin Döşeme Hizmet Detaylarımız

  1. Bütçenize uygun, estetik, sağlamlık, hijyen ve kullanışlılık açısından değerlendirme yaparak doğru zemin döşeme seçeneğini belirlemenize uzman ekibimizin vereceği detaylı bilgiler ile yardımcı oluyoruz.
  2. Zemin döşeme, zemin döşeme bakımı ve tamiratı hizmetlerini en hızlı ve ekonomik şekilde, kişiye özel çözümler üretiyoruz.
  3. Modern ve estetik çizgimizi bozmadan, daima en kaliteli malzemeler ile çalışıyoruz. Ev için, spor zeminleri için, profesyoneller için farklı zeminler döşüyoruz. Parke, halı, çim, pvc, laminat gibi her türlü malzeme ile zemin döşeme hizmeti sunuyoruz.
  4. Zemin döşemelerinizden en iyi performansı almanız ve yıpranmalara karşı korumanız için dikkat etmeniz gereken noktaları ve temizlik ,bakım talimatlarını uzman personelimiz aracılığıyla size aktarıyoruz. Döşemesini yapmış olduğumuz ürünlerin maksimum süre ilk günkü yeniliği ve güzelliğini koruması için tüm bildiklerimizi sizle severek paylaşıyoruz.