Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Yalıtım ve Mantolama

Çatı yalıtımı, ısı yalıtımı, su yalıtımı, nano teknolojik yalıtım çözümleri ve mantolama işlerinizi ustalıkla, en ekonomik fiyatlara en kaliteli ve gelişmiş teknoloji malzemeleri kullanarak yapıyoruz.

İstanbul Yalıtım ve Mantolama

İstanbul Yalıtım ve Mantolama

Bizle Çalışmanın Avantajları!

  1. İhtiyacınıza uygun yalıtım ve mantolama teknikleri hakkında sizi bilgilendirerek en uygun maliyetlerle maksimum fayda elde edeceğiniz projelerimizle garantili hizmet veriyoruz.
  2. Avrupa standartlarına uygun malzemeler kullanarak dış cephe ısı yalıtım (mantolama) hizmeti veriyoruz. Böylece enerji tasarrufunuzu maksimuma çıkararak sizi kabarık faturalardan kurtarırken mantolama işlemi için ödediğiniz bedelin size geri dönmesini sağlıyoruz.
  3. Çatı izolasyonu, yalıtım ve mantolamaya dair her türlü bakım onarım ve tadilat hizmetlerini yaygın servis ağımız ile en hızlı şekilde size ulaştırarak beklentilerinizi tatmin etmek için tecrübeli ve profesyonel ekibimizle kaliteli hizmetten ve müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden çalışmayı sürdürüyoruz.
  4. Isıya, suya, yangına, sese karşı gerçek yalıtım sunan malzemeler kullanarak uzun ömürlü ve güvenceli hizmetler sunuyoruz.
  5. Teras mantolama, villa mantolama, iç cephe ve dış cephe mantolama ile tasarruf ve güvenliği maksimum düzeye çıkartırken aynı zamanda eski binaların daha dayanıklı hale gelmesini sağlıyoruz. Estetik tasarımlarımız ile tanışmak ve bilgi almak için ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanma ayrıcalığı sunuyoruz.

7/24 çağrı merkezimizi arayarak ücretsiz keşif için randevu talebinde buluna bilirsiniz.