Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Tıkanıklık Açma

Profesyonel tesisat hizmetlerinize ilişkin aklınıza takılan tüm soruları yanıtlamak ve tıkanıklık sorunlarınıza çözüm üretmek için sürekli aktif randevu sistemimiz sayesinde  sizi dinliyoruz ve en kısa sürede yardımınıza koşuyoruz.

Beylikdüzü Tıkanıklık Açma

Beylikdüzü Tıkanıklık Açma

Hizmetlerimiz ve Çalışma Politikamız

  • Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı, logar tıkanıklığı, tıkalı gider, boru tıkanıklığı, banyo gider tıkanıklığı açma alanlarında uzman ekibimizle daima hizmetinizdeyiz.
  • Tıkalı alanların neden tıkandığını anlayabilmek için kameralı görüntüleme cihazları kullanırız, bu cihazlar sayesinde tıkanıklığı görüntüler, tıkanıklığa sebep olan nesnelerin boyutuna göre, robot cihazımız ile tıkalı alana müdahale ederiz. Kırma ve dökme olmadan son teknoloji cihazlarımız ile tıkanıklık sorunlarını kısa sürede açıyoruz.
  • Uzun mesafeli boruların tıkanıklığını açmak için, sinyal bulucu cihazlar kullanırız.
  • Tıkanan boru hattının temizliği için basınçlı su gönderme cihazı kullanırız.
  • Hayatı kabusa dönüştürebilen tüm tıkanıklık sorunlarınız için en güvenli hizmeti ,geniş servis ağına sahip kurumsal firmamızdan garantili olarak alabilirsiniz.
  • Zamanınızı boşa harcamadan ve kendinize zarar vermeden firmamızı arayın, en uygun fiyatlar ile her türlü tıkanıklığa kesin çözüm üretelim.

Çağrı merkezimiz 7/24 taleplerinizi alarak randevu oluşturmaktadır. Bizleri arayıp randevu oluşturun uzman ekiplerimiz sizleri ziyaret ederek sorunlarınızı temiz işçilik anlayışı ile çözsünler.

Hizmetlerimiz Beylikdüzü, Bahçeşehir, Florya, Avcılar, Büyükçekmece, Esenyurt ve Küçükçekmece ilçelerinde sağlamaktayız.