Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Su Arıtma Teknik Servisi

Su hayattır. Yaşamsal ihtiyacımız olan içme suyu adına tüm hizmetleri sizin için bir araya topladık. Tüm markalara ait su arıtma cihazlarınızın montaj,  bakım, onarım, temizlik, filtre değişimi, su sertliği ayarlama işlemlerini tecrübeli ve konusunda uzman teknik elemanlarımızla müşteri memnuniyetini en üstte tutarak gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Su Arıtma Teknik Servis Hizmeti

İstanbul Su Arıtma Teknik Servis Hizmeti

Su Arıtma Cihazları için Neden Bizle Çalışmalısınız?

  1. Daire girişi su arıtma cihazı ve tezgah altı su arıtma cihazları gibi her tür su arıtma cihazı için gereken tüm teknik servis hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz.
  2. İletişim ağımızın yaygınlığı ve ulaşılabilirliği sayesinde en kaliteli hizmeti uzman kadromuzla en kısa sürede size ulaştırıyoruz.
  3. Garantili su arıtma teknik hizmetleri sunuyoruz.
  4. İnsan sağlığı, hijyen gibi konularda uzman ekibimizle size özel, ihtiyacınıza uygun su arıtma sistemleri ile ilgili bilgiler sunma ve çözümler üretme yetkisine sahibiz.
  5. Su arıtma cihazı arıza giderilmesi, su arıtma cihazı filtre değişimi, su arıtma cihazı montajı ve taşınması, su arıtma cihazı periyodik bakımları, su arıtma cihazı yedek parça sorunlarınız giderilmesi gibi hizmetlerimizde en uygun fiyat politikası ile çalışıyoruz.

7/24 çağrı merkezlerimizi arayarak talepleriniz doğrultusunda randevu oluştura bilirsiniz. Ekiplerimiz randevu saati içerisinde sizleri ziyaret edecektir.