Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Ses ve Görüntü Sistemleri

En uygun fiyatlı, kaliteli ses ve görüntü sistemleri ürün çeşitlerini ve markaları bulabileceğiniz firmamız ile sahip olmak istediğiniz ya da ihtiyacınız olan ses ve görüntü sistemine ulaşmanız için size daima uzmanlık bilgileri vererek doğru yönlendirecek ve memnun kılacak teknisyenlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

İstanbul Ses ve Görüntü Sistemleri

İstanbul Ses ve Görüntü Sistemleri

Ses ve Görüntü Sistemleri Hizmet Detayları

  1. Ses, ışık, görüntü sistemleri alanında, kongreler, bayi toplantıları, konferans, konser, festival ve düğün sünnet gibi akla gelebilecek her organizasyonda bize güvenebilirsiniz.
  2. Uzman ve eğitimli kadromuz gelişmeyi ve öğrenmeyi kendine vizyon edinmiş olan firmamız bünyesinde daima size en iyi hizmeti sunmak üzere hizmetinizdedir.
  3. Son teknoloji ve dünyada kabul görmüş en kaliteli ses ve görüntü sistemleri teknolojisinde uzman marka ve kişilerle işbirliği içinde size özel projelendirme yaparak çözümler sunuyoruz.
  4. Oto ses ve görüntü sistemleri satış ve teknik servis hizmetimiz de mevcut olup, size özel tasarımlar ile bütçelendirme yaparak dilediğiniz sisteme en uygun fiyatlara ekonomik ödeme koşullarıyla sahip olmanızı sağlıyoruz.