Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Petek Temizliği

Ev ve iş yerlerindeki kombi ve kalorifer sistemlerinin verimliğinin seviyesi zamanla azalmaktadır. Bu azalmanın nedeni tesisat boruları ve peteklerde meydana gelen tıkanmalardır. Bu tıkanmalara müdahale edilmemesi durumunda her geçen gün ev ve ofisleriniz daha az ısınacaktır. Profesyonel ekiplerimiz peteklerinizi teknolojik makine ve özel kimyasallar yardımı ile temizlemektedir. Yapmış olduğumuz işlem sonrası kombi ve kaloriferlerinizin verimliliği ilk günkü seviyesine gelecektir.

Petek Temizliği Firması

Petek Temizliği Firması

Petek Temizliğinin Önemi Nedir?

Öncelikle petek temizliği her sene kış aylarına girmeden mutlaka yaptırılmalıdır.

  1. Petekler çok daha hızlı bir şekilde ısınacaktır. Buda ısınmasını istenilen yerin hızlı bir şekilde ısınmasını sağlayacaktır.
  2. Kombinin ısınması gereken alanı daha hızlı ve kısa sürede ısıtacağından doğalgaz faturalarında önemli bir tasarruf sağlanmış olunacak.
  3. Kombinin ısınması hızlı olacağından aşırı çalıştırmaya bağlı olarak oluşa bilecek arızaların önüne geçilmiş olunacak.
  4. Kış aylarında ısınmama problemlerinden uzak konforlu bir mevsim geçireceksiniz.

Petek temizliği için çağrı merkezlerimizi 7/24 arayarak taleplerinizi bildire bilirsiniz. Ekiplerimiz vermiş olduğunuz tarih ve saat içerisinde sizleri ziyaret ederek petek temizliğini yaklaşık 30 ile 45 dk arasında evinize herhangi bir hasar oluşturmadan %100 memnuniyet garantisi ile temizleyecektir.

Petek temizliği hizmetini Büyükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Florya, Küçükçekmece ilçelerinde sağlamaktayız. Hizmet politikamızı okuyarak bizlerin çalışma prensipleri konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.