Parseller Stor Perde Montajı

Parseller Stor Perde Montajı; Dahili mekanların gösterişli bezeme elemanları ve fonksiyonel ana öğeleri arasında perde düzenekleri ve perde taşıyıcı sistemler yer alır. Doku, renk, motif ve kullanım şekli bakımından farklı tasarımlarla göze çarpan bu sistemler, muhtelif yapılanmalara göre farklı seçenekler sunar. Möbleli alanlarda kişisel bir armoniyle sentezlenmesi, zevkli ve şık bir ortam yaratacaktır. Harici alanlara bakan boşlukların kapatılmasının yanında; hane içinde, bölümleri ayıran cam ve çerçeve yüzeylerine de uygulanmaktadır.

Parseller Stor Perde Montajı Firması

Stor perdeler, standart uygulamalardan farklı olarak; mekanik bir işleyişe sahiptir. Bu anlayış, montajlama aşamasında da farklı bir yol haritası belirler. Perdenin ana taşıyıcısı, portray denilen bir düzenektir. Alüminyum rulo ile montaj profiline sabitlenen perde kumaşı, manuel ya da motorlu bir planlama ile açılıp-kapanır.

Stor Perde Duvara Nasıl Takılır?

İç mekanda ısı ve ışık dengesi, gün ışığından optimal seviyede yararlanma, kolay ve pratik kullanım gibi etkilerle tercih edilen stor perdeler, düşey duvarlara sabitlene bilmektedir. Özellikle tek perde kullanımı düşünülüyorsa, duvar montajı yeterli ve sağlıklı bir yöntem olacaktır. Yüzeyle bütünsellik gösteren pencere oluşumlarında portray, direk pencere üzerine sabitlenir. İçeri doğru bir girinti gösteren pençelerde ise, çerçevenin hemen sınırına motajlama yapılır.

Stor Perde Tavana Nasıl Takılır?

Stor perde dışında, başka perde ve tül çeşitlerinin kullanımı söz konusuysa; tavana adaptasyon ile çözümleme yapılmış olacaktır. Tavana sabitlenen bir korniş ya da portray sayesinde bu uygulama kolaylıkla yapılabilmektedir.

NK TEKNİK stor perde montajında; duvar, tavan, kiriş ya da korniş üzerine kurulacak sistemlerde, tüm alternatif çözümleri deneyimli hizmet ekibiyle uygulamaktadır.