Parseller Korniş Takma

Parseller Korniş Takma; Kapalı alanların kendini dış dünyaya ifade etme şekli tül ve perdelerdir. Mahremiyet sağlamalarının yanında, iç dekorasyonda kullanılan mobilya ve halılarla ahenk oluştururlar. Parseller korniş takma hizmeti ile bu sürece katkı sağlayan NK TEKNİK, buna benzer tüm teknik ihtiyaçlarınıza cevap vermeye devam ediyor.

Parseller Korniş Takma Firması

Montajlama sırasında, takılacak kornişin kaç kanallı olduğuna ve pencerelerin açılma yönüne göre bir planlama yapılmalıdır. Ayrıca, çevreyi duvar kalıntılarıyla kirletmeden tavana delikler açmaya özen gösterilmelidir. Bunun için firmamız toz torbalı matkap kullanmakta ve işlemi en kısa sürede ve en verimli olacak şekilde sonuca ulaştırmaktadır.

Parseller Korniş Montaj Ustası

Ev dekorasyonlarında ihtiyaç duyulan tüm hizmetler için uzman dokunuşlara ihtiyaç vardır. Yeni bir eve taşındıysanız ya da eskiyen kornişlerinizi değiştirmeye karar verdiyseniz, bu hizmet tam size göre… Uygun matkap kullanımı, duvar mesafesinin gerekli ölçüde ayarlanması, sağlam vidalama, farklı perde türlerine özel uygulama, alçıpan-kartonpiyer yüzeylere doğru yöntem tercihleri gibi unsurlar için korniş montaj ustasına ihtiyaç vardır.

Alçıpan Tavana Korniş Nasıl Takılır?

Alçıpan levhalara perde raylarının monte edilmesi, standart uygulamalardan farklıdır. Dokuya özel dübellerle vidalama işlemi gerçekleştirilmelidir. Çift kat alçıpan uygulamalarında ise dübele ihtiyaç duyulmaz.

Parseller Korniş Montaj Fiyatları

Teknik uygulamalar kapsamında hizmete sunulan uygulamalardan biri, korniş ve perdelerin monte edilmesidir. Evlere, ofislere, mağazalara ve ihtiyaç duyulan tüm kapalı mekanlara rahatlıkla uygulanabilir. NK TEKNİK tüm hizmetlerinde ekonomik ve ergonomik koşullar sunarak bütçeyi sarsmayan uygulamalarla, üstün kalite standartlarını sentezlemektedir.