Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Panjur Kurulumu

Panjur sistemleri, ister eski ister yeni binalarda, ister otopark girişinizde, ister iş yerinizde güneşten koruma, hırsızlık emniyeti ve sineklik ihtiyaçlarınızın tümünü birden karşılayan, ısı ve ses yalıtımına büyük ölçüde katkısı olan ürünlerdir. Panjur sistemleri projelendirmesi, üretimi, montajı, bakımı ve onarımı dahil tüm hizmetleri bir arada sunuyoruz.

İstanbul Panjur Kurulumu

İstanbul Panjur Kurulumu

Panjur Sistemleri Hizmet Detayları

  1. Bütçenize uygun, kullanışlı, hijyenik, dayanıklı, kalite belgeli ve garantili panjur sistemlerini size özel projelendirerek  en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara, kolay ödeme seçenekleri ve  zamanında teslim politikası ile garantili hizmet veriyoruz.
  2. Manuel monoblok panjur sistemleri, yarı otomatik motorlu monoblok panjur sistemleri ya da tam otomatik motorlu monoblok panjur sistemlerinden hangisinin sizin ihtiyacınız olduğuna karar vermenize profesyonel ekibimizin size sunacağı detaylı bilgiler çerçevesinde karar almanıza yardımcı oluyoruz.
  3. Her türlü projeye mükemmel bir uyum sağlayan panjur sistemlerimizin, bina dış yüzeyine taşmayan panjur kutuları, cephe bütünlüğünü bozmayan tasarımları, doğal ahşap desenli laminasyon kaplama seçenekleri, estetik görünümleri ve işlevsellikleri sayesinde, mimari ve dekoratif beklentilerinize uygun çözümler yaratıyoruz.
  4. Uzman ekibimiz, her daim müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmaya devam ediyor. Daima iyiyi ve yeniyi yakalamayı, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmayı, modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak için kendini her gün geliştirmeyi benimsiyor.