Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Özel Ünite Yapımı

Kişiye özel modüler sistemler üzerine çalışmalar yapmaktayız. Müşterilerimizin talepleri ve çizimleri doğrultusunda garantili olarak özel ünite üretimi ve kurulum montajını tamamlıyoruz. Ücretsiz servis hizmeti ile sizleri ziyaret ederek gerekli ölçümleri yaptıktan sonra sizlerinde talepleri doğrultusunda en uygun fiyat teklifini tarafınıza bildiriyoruz. Teklifimizin değerlendirmesi olumlu olur ise atölyelerimizde özel ünite yapım çalışmalarını hızlı ve garantili şekilde istemiş olduğunuz ağaç türüne göre başlatılmaktadır.

Özel Çizim Ünite Yapımı

Özel Çizim Ünite Yapımı

Özel ünite yapımını gerçekleştirdiğimiz bölümler şu şekildedir; Gardolap, Yatak odası takımları, Yemek Odası Takımları, Çocuk odası Takımları, Tv Üniteleri, Özel ölçekli dolaplar, Portmanto, Mutfak dolabı, vb şeklindedir. Çağrı merkezlerimizi 7/24 arayarak taleplerinizi bildirerek ücretsiz keşif için randevu oluştura bilirsiniz.

Özel Ünite Yapımı hizmetini İstanbul’un Beylikdüzü, Büyükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Bahçeşehir, Florya ilçelerinde sağlanmaktayız.