Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Mutfak Tezgahı Yapımı

Mutfak tezgahı yapımında uzman kadromuzla en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Mutfak tezgahı yapımında kullanılacak malzemenin seçiminden, mutfak tezgahı modelinin planlanmasına, projenin uygulanması ve montajı dahil tüm hizmetleri bir arada sunabilmekteyiz.

Mutfak Tezgahı Yapımı Hizmeti

Mutfak Tezgahı Yapımı Hizmeti

Mutfak Tezgahı yapımında neden bizi tercih etmelisiniz?

  1. Çimstone, ahşap, mermer, beton, doğal taş, paslanmaz çelik, granit, seramik gibi birçok malzeme arasından hangisinin mutfağınızın görüntüsüne uygun olduğu ve kullanışlı olacağı konusunda size detaylı bilgi sunarız.
  2. Bütçenize uygun mutfak tezgahı uygulamasını seçmeniz için konunun tüm detaylarına değinerek size yardımcı oluruz.
  3. Dayanıklı ve hijyenik malzemelerle, kalite ve görünüm olarak en iyi mutfak tezgahı uygulamaları hizmetini ayağınıza getiririz.
  4. Mutfak tezgahı uygulaması sonrası kullanım tedbirleri hakkında sizi bilgilendirir, bakım ve onarım hizmetleri de sunarız.
  5. Çeşitli ölçü ve malzemeler ile hazırlanmış evye dahil hazır mutfak tezgahları seçeneklerimiz ile kolay, hızlı montaj hizmetimiz de mevcuttur
  6. Mutfak tezgahı yapım, montaj, onarım ve bakım hizmetlerimizi eğitimli ve tecrübeli ekibimiz tarafından sizi yormadan en temiz şekilde gerçekleştiririz.

7/24 çağrı merkezlerimizi arayarak randevu oluştura bilirsiniz. Ücretsiz keşif için ekiplerimiz sizleri ziyaret edecektir.