Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Mutfak Dolabı Tadilatı

Mutfak tadilatı konularında tek bir firma ile hızlı ve zamanında teslimat garantisi ile hizmet almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İç mekan dekorasyonu konusunda uzman ekibimiz projelendirme aşamasından tadilatta kullanılacak malzemenin seçimine , uygulama ve sonrasında talep edeceğiniz her türlü onarım bakım işlerinde hizmetinizde.

Mutfak Dolabı Tadilatı Firması

Mutfak Dolabı Tadilatı Firması

Mutfak Dolabı Tadilatı Hizmet Detayları

  1. Mutfak duvar kırım yıkım örme işleri , mutfak tezgahları kırma sökme , dolap sökümleri, dolap arası fayans söküm yapım işleri, mutfak sıcak soğuk tesisat yer değişiklik işleri ,elektrik tesisatı işleri ve mutfak dolabı montajı gibi mutfak ve tadilat deyince aklınıza gelen sayısız hizmeti profesyonelce sunmaktayız.
  2. Müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sizin için tasarlayıp size özel projeler ,çözümler üretiyoruz.
  3. Trend modeller , son moda mutfak dolapları temini ve montajı hizmeti sunduğumuz gibi eskiyen veya işlem görmesi gereken mutfak dolaplarınızı yerinde veya gerektiği yere alarak onarımını ve tekrar istediğiniz şekilde belirtilen zamanın dışına çıkmadan tekrar montajını sağlıyoruz.
  4. Mimar destekli teknik bilgi sahibi profesyonel ekibimiz titizlikle çalışmalarını yürütmekte ve size çoklu çözüm önerileri hakkında detaylı bilgi vererek bütçenize ve hayalinize en uygun uygulamanın gerçekleşmesini sağlıyor.
  5. Mutfak yenileme, mutfak dekorasyonu , montaj ,bakım ,onarım hizmetleriniz için yaygın servis ağımızla dilediğiniz zaman bize ulaşarak bizden destek alabilirsiniz.

Mutfak Dolabı Tadilatı konusunda uzman personellerimiz Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Avcılar, Florya, Küçükçekmece, Bahçeşehir ilçelerinde hizmet vermektedir. Çağrı merkezlerimizi istediğiniz saat aralığında arayarak fiyat teklifi için randevu oluştura bilirsiniz.