Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Marangoz

Marangozluk hizmetleri alanında gerek teknik gerekse üretim faaliyet alanlarında tüm yenilikleri yakından takip ederek, günümüzde mobilya konusunda istek ve beklentilere en uygun, modern ve post modern uygulamaları tasarlayarak, ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Üretim ve hizmet alanlarımızın büyümesini sürdürmekteyiz.

İstanbul Marangoz

İstanbul Marangoz

Marangozluk Hizmet Detaylarımız

  1. Yaşam alanlarımızın kalitesini ve verimliliğini arttırmak için istekleriniz ve zevkleriniz doğrultusunda işlevsel ve ekonomik çözümler sunarak müşteri memnuniyetinin devamını sağlıyoruz.
  2. Size özel tasarımlar yapıyoruz. Kaliteli ve hesaplı çözümler üretiyoruz. Mobilyalarınızın bakım ve onarımlarını yapıyoruz. Ücretsiz keşif ve projelendirme hizmeti sağlıyoruz.
  3. Lake, kaplama, ahşap, akrilik, mebran, cila, mdflam, sunta lam vb. ağaç işleme her türlü ürüne dair tasarım, üretim, bakım, onarım , tadilat , tamirat , hizmetlerini en kısa sürede istekleriniz dahilinde garantili olarak sunuyoruz.
  4. Profesyonel ekibimiz ile kusursuz işçilik hizmeti veriyoruz. Tüm mobilyalarınızın montaj, tamir ve bakımı için ekonomik ödeme kolaylıkları sunarak kaliteli hizmeti uygun fiyata almanızı hedefliyoruz.
  5. Servis ve bakım hizmetlerinde kullandığımız tüm malzemeleri garanti kapsamına alıyor, mobilya büyütme küçültme işlemlerinden mobilya tamirine tüm hizmetlerimizi gerektiğinde adresten alım, adrese teslim ve şehir içi ücretsiz nakliye hizmetlerimiz ile marangozluk hizmetleri sektöründe fark yaratmayı başarıyoruz.

Marangozluk hizmetlerimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır. 7/24 çağrılarınızı cevaplayan müşteri danışmanlarımızı arayarak randevu oluştura bilirsiniz.