Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Küvet Kurulumu

İşinde uzman personelimiz küvet monatjı, duşakabin montajı, hidrakabin montajı ve jakuzi montajı için günün her saati çağrılarınıza açık olarak randevu sistemi ile en kısa sürede size ulaşıyor. Garantili servis hizmetimiz güvenilir ve ekonomik olup, sunduğumuz çözüm önerisine uygun olarak yapılacak işlemde göre en  teknolojiyi kullanmaktayız.

İstanbul Küvet Kurulumu

İstanbul Küvet Kurulumu

Küvet Kurulumu Hizmet Detayları

  1. Banyo küveti, jakuzi, duşakabin küveti gibi bizden ya da herhangi bir yerden temin etmiş olduğunuz ürünlerin doğru kurulumunu sağlamanın dışında bakım, onarım ve yedek parça hizmeti sunmaktayız.
  2. Akrilik küvet, duş teknesi, hidromasaj sistemleri, duşakabin ürünlerinizi seçerken göz önünde tutmanız gereken detaylar hakkında eğitimli teknik personelimizden bilgi almanızı sağlıyor ve sizi ihtiyacınız olan en uygun ürün veya hizmete yönlendiriyoruz.
  3. Çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Çevreye zarar vermeden, çalışma ortamımızı maksimum temiz tutmak için önlemler alarak ürünlerinizin en doğru biçimde kurulumunu ,tesisatını ya da bakım onarım işlemlerini hızlıca, uygun fiyatlı ve garantili olarak gerçekleştiriyoruz.