Kumburgaz Korniş Takma

Kornişler, belli bir ağırlığı taşımak üzere tasarlanmış raylı sistemlerdir. Bu sitemler akıllı ve standart kullanıma imkan tanıyan özelliklere sahip şekillerde geliştirilir. Duvar ve tavan montajı gibi seçenekler sunarlar. Ayrıca, asma tavan ve kartonpiyer yüzeylerine de doğru müdahalelerle sabitlenebilir. Bazı mimari uygulamalarda, perdelik olarak adlandırılan, hane içlerinde kornişlere ayrılmış saçaklı girintiler bulunmaktadır. Bu kısımlara yapılacak uygulamalarda işlevsellik ön planda tutulmalıdır.

Kumburgaz Korniş Takma Firması

Kumburgaz Korniş Ölçüsü Nasıl Alınır?

Kumaş perde, tül, güneşlik, stor perde ve benzeri ürünler için taşıyıcı sistemler; aynı amaca hizmet eden, montaj ve kullanım şekli bakımından farklılık gösterebilen mekanizmalardır. Pencerelerin açılıp-kapanmasına yeterli aralığı sağlamak için montaj aşamasında bazı kriterlere riayet edilmesi gereklidir. 7-10-20 cm.’lik dikey duvar mesafesi seçenekleri mevcut. Pencere kanatlarının genişliği, pervaz çıkıntısı, perdelik olup olmaması, uygulanacak mekanın analizi gibi parametreler bu ölçünün belirlenmesinde etkili olacaktır. Deneyimli bir korniş montaj ustasına işi bırakarak en doğru sonucu elde edebilirsiniz. Uzman teknik ekip donanımına sahip NK TEKNİK, bu süreçte kapsamlı bir hizmet sunumu gerçekleştirmektedir.

Korniş Montaj Yapıştırıcısı

Özel formüllerle geliştirilen çeşitli yapıştırıcılarla kornişleri tavana adapte etme yöntemi bulunmaktadır. Silikonlu yapıştırıcıların yanı sıra her türlü malzemeye uygun üretilmiş farklı yüzey yapıştırıcıları da montaj esnasında kullanılmakta. Bu yapıştırıcıların tercih edilmesi halinde bile daha mukavemetli bir sistem için vidalama yöntemine başvurulması yerinde olacaktır.

NK TEKNİK, sizin için en doğru yöntemi saptayabilecek mahiyette bir ekibe ve perde taşıyıcı sistemlerin en itinalı kurulumunu sağlayacak bir ekipmana sahiptir.