Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 0551 961 64 18 0532 679 03 62
Email info@nkteknik.com

Kullanım Koşulları

Nk teknik müşterileri için yüzlerce hizmeti tek çatı altında toplayarak hizmet talep eden müşterilerini büyük bir karmaşadan kurtarmayı hedeflemiş ve buna yönelik web site çalışması yapmıştır. Nkteknik.com web sitemiz üzerinden hizmetlerimiz ve detayları hakkında bilgilere ulaşa bilirsiniz.

Web sitemizde hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşa bilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz sayfamıza göz gezdirdiğinizde yapmış olduğumuz çalışmaları göreceksiniz. Aynı zamanda pratik teknik hizmet çözümleri konusunda veren blog yazılarımızı da okuya bilirsiniz. Web sitemiz üzerinde ortak paylaşım alanları olan bölümlerine ulaşarak içeriklerini okumanız konusunda herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. İçerik sayfalarında yer alan yorum bölümlerinden ve iletişim sayfamızdaki formdan tavsiye ve yorumlarınızı bizlerle paylaşa bilirsiniz. Bu yorum ve tavsiyelerle ilgili yasal yaptırım söz konusu olması durumunda yorum yapan kullanıcılarımız sorumluluk altındadır.

Nk teknik kullanım koşulları, kısıtlamalar ve özgürlükler hakkında bilgileri sizler için derledik. Bunun dışında sorularınız olur ise bizleri aramaktan çekinmeyiniz.