Korniş Takma

Korniş Takma; Konut ve çevre hizmetlerinde kurumsallaşmış firmaların, büyük ve küçük çaplı teknik faaliyetleri bulunmaktadır. NK TEKNİK; tüm teknik hizmetleri tek bir çatı altında toplayarak, tek adresten çoklu hizmet politikasıyla işleyişini sürdürmekte ve her geçen gün yükselen bir ivme göstermektedir.

Korniş Takma

Korniş Takma Firması

Bu faaliyetler kapsamında yer alan korniş takma hizmetinde, en ince detayına kadar düşünülmüş bir uygulama gerçekleştirilmektedir. İşlem esnasında evinizin temiz kalmasını sağlamak adına toz torbalı matkap kullanımı ve dübelden vidalara kadar üstün kalite malzeme muhtevası ile tam teşekküllü bir hizmet alımına olanak tanımaktadır.

Korniş Montaj Uygulaması

Perde taşıyıcı sistemler bağlamında işleve yönelik farklı üretimler göze çarpıyor. Satın aldığının ürünün analizi yapıldıktan sonra, korniş tercihinde;

  • Pencere kanat açıklığı ve çerçeve çıkıntısı,
  • Alçak tavan veya asma tavan gibi marjinal oluşumlar,
  • İç mimarîde perdelik olup olmaması,

gibi konfigürasyon öğeleri dikkate alınması gereken unsurlar arasında gösterilebilir. Bu hususlar göz önüne alınarak; döner kornişler, baget korniş, tekli-ikili ve üçlü kornişler, alüminyum profilli korniş ve klasik bir yöntem düşünenlere plastik korniş gibi seçenekler düşünülebilir.

Korniş Montaj Ustası

Ev düzenini sağlarken, kurulum ve montaj gerektiren tüm işlemlerde tecrübeli personel ihtiyacı doğmaktadır.

Korniş Takma Ustaları

NK TEKNİK tüm iç mekanların korniş montajı ihtiyacında,sürecin tüm gerekliliklerine hakim personel temin etmektedir.

7/24 Destek Hattımızdan hizmet alanlarımız ve yöntemlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.