Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05519616419 05324409162
Email info@nkteknik.com

Koltuk Kaplama

Profesyonel ve deneyimli ekiplerimiz ile koltuk döşeme kaplama, yüz değişimi ve tamiri taleplerinizi sorunsuz ve memnuniyet garantili yerine getirmekteyiz. Yıllarca kullanılan koltukların yüzleri zamanla yıpranmaktadır veya artık hep aynı görüntüden sıkılmış olabilirsiniz. Bu durumlarda firmamız sizlere çözüm sunmaktadır. Kullanmış olduğumuz kumaşlar yıkana bilir ve silinme esnasında leke tutmaz özelliklere sahiptir.

Koltuk Kaplama Hizmeti

Koltuk Kaplama Hizmeti

Genel olarak Sağladığımız Hizmetler

  1. Koltuk yüzü değiştirme
  2. Koltuk tamiri yapma
  3. Koltuk cilalama yapma
  4. Taleplerinize göre özel el yapımı koltuk ve koltuk takımları
  5. Sandalye ve Kanepe döşemesi

Koltuklarınız için öncelikle yerinize gelerek sizlerin taleplerinize göre fiyat teklifini hazırlamaktayız. Firmamız ile çalışma konusunda hemfikir olmanız halinde koltuklarınızı atölyemize götürmekteyiz. Bizler için ilk önceliğimiz doğru ve kaliteli hizmeti belirtilen zaman içerisinde tamamlamaktır. Bu nedenle sizlere belirtmiş olduğumuz teslim tarihinde koltuklarınızı sizlere teslim etmekte olacağız. Talepleriniz için çağrı merkezlerimizi 7/24 araya bilirsiniz.

Koltuk Kaplama ve döşeme hizmetlerini İstanbul’un Beylikdüzü, Büyükçekmece, Bahçeşehir, Florya, Küçükçekmece, Bahçeşehir, Esenyurt ilçelerinde sağlamaktayız.

Randevu için iletişim sayfamızda ki bilgilerden bizlere ulaşa bilirsiniz.