Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Klima Teknik Servisi

Her mevsim yaşamsal ihtiyacımız haline gelen klimalar, bulunduğumuz ortamdaki havanın kalitesini ve ısısını insan sağlığı ve huzuru için maksimum kaliteye çıkarmak üzere tasarlanmıştır. Uzman klima teknik servis ekibimiz 7/24 randevu sistemiyle çalışmakta ve en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunmaktadır. Klimalarınızla ilgili yaşadığınız teknik arızalar, küçük büyük aksaklıklar, performans yükseltme, bakım ve temizlik gibi tüm hizmetleri telefon, mesaj yoluyla bize ulaşarak en kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz.

İstanbul Klima Teknik Servis Hizmeti

İstanbul Klima Teknik Servis Hizmeti

Klima Teknik Servis Hizmetinde neden bizi tercih etmelisiniz ?

  1. Garantili klima teknik servis hizmeti vermekteyiz.
  2. Tüm markalara ait klimalar için yıllık bakım hizmeti sunmaktayız.
  3. Klima temizlik, arıza giderme, onarım, teknik servis, klima montaj ve yedek parça hizmetlerini bir arada sunmaktayız.
  4. Klimanızla ilgili yaşadığınız basit problemler için mümkünse telefonda size bilgi vererek sorununuzu en hızlı biçimde kendi başınıza çözebilmeniz için ücretsiz yardım sunmakta; gerekli görmemiz halinde acil randevu vererek en hızlı ve uygun fiyatlı klima teknik servis hizmetini vermekteyiz.
  5. Güler yüzlü ve eğitimli, iklimlendirme alanında son teknolojileri takip eden ve çözümleri uygulayan ekibimizle klima teknik servis hizmetini ayağınıza getirmekteyiz.
  6. Pazar günleri dahil nöbetçi klima teknik servis hizmetimiz ile hizmette fark yaratmakta, sınır tanımamaktayız.

7/24 hızlı randevu sistemimiz için çağrı merkezimizi araya bilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti bizlerin başarısıdır. Klima teknik servis hizmetlerimiz memnuniyet odaklı çözüm sunmaktadır.