Kıraç Stor Perde Montajı

Kıraç Stor Perde Montajı; Konutlarda pencere açıklıklarının örtülmesini sağlayan geleneksel perde ve tüllere alternatif olarak, stor perde kullanılabilir. Ayrıca bu alanların ışık blokajında salt olarak uygulayabilirsiniz. Kendini temizleme ve yırtılmaya karşı direnç gösterme özelliklerinin yanında, gerekli hallerde yıkanabilme avantajına sahip olması pratik bir kullanım sağlamaktadır. Bambu ahşap görünümlü ya da klasik kumaş tercih edebileceğiniz gibi, çift mekanizmalı üretimlerden de faydalanabilirsiniz.

Kıraç Stor Perde Montajı Firması

Kıraç stor perde montajı hizmetiyle evlerinize, iş yerlerinize, ofislerinize ve benzeri yaşam alanlarınıza kolay bir kurulum sağlamak için NK TEKNİK 7/24 destek hattını arayın.

Stor Perde Montajı Nasıl Yapılır?

Duvara, tavana, kornişe ve pencere kasasına uygulama seçeneklerinden birinde karar kılındıktan sonra, atılacak adımlar şu şekilde olmaktadır;

  • Bütünsel bir görünüm elde etmek isteyenler için tavan montajı tercih edilebilir. Korniş aparatı kullanılarak, sistem adapte edilir. Bunun için vida yuvaları açmak yeterli olacaktır.
  • Yine korniş yüzeyine montaj sağlayan ‘L’ ayak sayesinde hızlı bir kurulum sağlanabilir.
  • Tavana direk temas sağlanacaksa; belli aralıklarla portray kullanımı gerekmektedir. Düzgün bir hizalama yapıldıktan sonra matkapla delikler açılır ve portraylar sağlam bir şekilde monte edilir.
  • Pencere kasası da montaj seçeneklerinden biri. Bunun için de doğru bir kurgulama gerekmektedir. Perdenin tamamen açılmasını sağlamak adına mesafe ayarları doğru bir şekilde yapılmalı ve vida delikleri için noktalar belirlenmelidir.

NK TEKNİK stor perde montajında toz torbalı matkap, çelik vida ve gerekli hallerde kaliteli dübel kullanarak en mukavemetli kurulumu sağlamaktadır.