Kıraç Korniş Takma

Kıraç Korniş Takma; Perde kullanımı, iç mekan organizasyonlarında dekoratif hacmi yüksek elemanlardandır. Optik ve fonksiyonel yapısı, renk ve motif ihtivası gibi çeşitli özelliklere sahip olması nedeniyle, ortamların niteliğine doğrudan doğruya etki etmektedir. Oturma alanlarının dokusuna uyum gösteren bu ürün, tercih edilen formda bir korniş kullanımına da ihtiyaç duyacaktır.

Kıraç Korniş Takma Firması

Bu süreçte sizlere eşlik eden NK TEKNİK, her türlü perde ve korniş montaj faaliyeti göstermektedir.

Korniş Seçimi ve Montajı

Duvar açıklıklarının istenilen zamanlarda kapanıp-açılmasını sağlayan örtüler; kumaş perde, stor perde, jaluzi, katlamalı perde ve benzeri seçenekler sunmaktadır. Bunları taşıma görevini icra eden sistemler ise; kullanılacak perde sayısı, tavan konfigürasyonu gibi olgular ışığında belirlenir. Sağlıklı bir montaj için, çelik vida, toz torbalı matkap ve korniş dübeli kullanılmalıdır.

Korniş takma eylemi, bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Hem mekanizmayı tutmak hem de matkapla çalışmak tehlikeli olabileceği gibi hatalı uygulamalara da sebep olabilir. Tavana dübel yuvaları açılması sırasında, yüzeye istenmeyen yaralar verilmesi ve etrafın beton kalıntılarıyla kirlenmesi gibi sorunların önüne geçmek için; montaj hizmeti veren bir firmaya başvurmak yerinde olacaktır.

NK TEKNİK Perde Kornişi Takma

Özel yaşam alanlarının, özel dokunuşlara ihtiyacı vardır. Ev dekorasyonuna eşlik eden tüm oluşumlar, bilgi birikimi ve hassas işçilik kavramlarını öncelikli hale getirir. Bu hassasiyetler ışığında firmamız, korniş montajlama hizmeti vererek kolaylık sağlamaktadır. Özel ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.