Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri üzerine ücretsiz keşif ve projelendirme hizmeti ile en uygun hizmeti size sunabilmek için 7/24 çağrılarınızı bekliyoruz. Sorularınızı yanıtlıyor ve üstün güvenlik çözümleri ile güvenceli kamera sistemleri hizmetini en hızlı biçimde almanız için yaygın servis ağımızla durmadan çalışıyor ve büyüyoruz.

İstanbul Kamera Sistemleri

İstanbul Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri Hizmet Detaylarımız

  1. Evinizi, işyerinizi gece gündüz izlemenizi ve gönül rahatlığıyla huzur içinde güvende mekanlarda yaşamanıza destek oluyoruz. Son teknolojiyi takip ederek en pratik ve üst seviye hizmetleri uzman personelimiz sayesinde sorunsuz biçimde size özel çözümler ve ödeme koşulları ile sahip olmanızı kolaylaştırıyoruz.
  2. HD görüntü kalitesinde son teknoloji ürünlere en uygun fiyatlara, garantili satış ve satış sonrası hizmetlerimizden ekonomik ödeme koşulları ile faydalanmanızı sağlıyoruz.
  3. Wi-fi kablosuz alarm sistemleri ,kameralı yangın alarm sistemleri ,araç takip ve personel takip sistemleri gibi alanlarda da hizmet veriyoruz.
  4. Kamera sistemleriniz için tamir, bakım ve yedek parça hizmetlerini de uzman ekibimiz ve eğitimli personelimiz ile ayağınıza getiriyoruz.
  5. Güvenlik ihtiyacınızı karşılamak üzere en gelişmiş kamera sistemlerini ihtiyacınıza göre keşif yaparak projelendirip size en uygun fiyatlı ve en kaliteli hizmeti sağlıyoruz.
  6. IP kamera sistemlerinden, güvenlik kameralarına, personel takip kamera sistemlerinden yangın alarm kameralarına projelendirme, satış, garantili servis, bakım, onarım ve yedek parça hizmeti sunuyoruz.