İşinin Ehli Usta Bulmak

Nk Teknik projemizin hayata geçirilmesinde bizlere ışık olan bir problemden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu problemin adı işinin ehli usta bulma olarak tanımlaya biliriz. Ülkemizde bir işi yaparım diyenlerin  %60’dan fazlası iş ile ilgili bilgi, deneyim ve eğitim konusunda oldukça zayıftır. Ama buna rağmen işin ehli kişiler olduğunu kabul ederler. Nk Teknik projesinin omurgasını oluşturan bu düşünce anlayışına son vermeyi hedeflemekteyiz.

Nk Teknik olarak ev teknik hizmetlerinin tamamını tek çatı altına topladık ve bu çatının tüm kollarındaki usta personel yapılarını özel olarak seçiyoruz. İşinin ehli, gerekli deneyime sahip ve alması gereken tüm eğitimleri almış personel yapısın sizler adına oluşturduk ve oluşturduğumuz ekiplerin kalitesini artırmak için müşterilerimizden gelen geri dönüşlere göre yenilemeler ve yenilikler yapmaktayız.

Nk Teknik olarak bir kaç sektör üzerinden bu bahsettiğimiz kolaycılık, sadece ticari kar amaçlı olup müşteri memnuniyetini hiçe sayan sektörlere değinelim. İlk örneğimiz Temizlik Şirketleri üzerine olacaktır. İstanbul‘da bizim bölgemiz olan Beylikdüzü ilçesinde tam doğru olmamak ile birlikte 60 civarında temizlik şirketi mevcuttur. Bu temizlik şirketlerinin %80’i herhangi bir şekilde vergi vermeyen ve ofisi olmayan yapılardan oluşmaktadır. Bir kısmı ise ofisi olmasına rağmen şirket oluşumunu yapmamış merdiven altı şirketler arasında yer almaktadır. Sadece %5’lik bir kısmı Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak gerçekçi çözümler sunmaktadır. Burada bizim projemizin doğru yolda olduğunu göre bilmektesiniz. Çünkü temizlik şirketlerinin %95’e varan büyük bölümü sadece ticari kar olarak hizmet vermeyi hedeflemektedir. Temizlik şirketini basit iki bez bir kova mantığı ve abla teyze çalıştırarak çözümleyen sonunda yaptığı işlerde müşteri memnuniyetinin, iş sağlığı güvenliğinin hiçe sayıldığı oluşumlar ile karşı karşıya kalınmaktadır. Bu tür firmaları ve farklı sektörleri çoğalmak bizler için çok kolaydır.

Nk Teknik olarak sizleri bu tür şirketlerden kurtarıyoruz. Nk Teknik markasının kalitesi altında tüm işlerinizi tek noktadan çözümleye bilir, ortaya çıkacak problemlerde tek bir şirket ile muhatap olursunuz. Bizlere 0544 569 34 68 nolu çağrı merkezimizi 7/24 arayarak ulaşa bilirsiniz.