Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05519616419 05324409162
Email info@nkteknik.com

Halı Tamiri

El dokuma ve yün halılar, kilimler zamanla yıpranır. Kullanım koşulları ve yılların getirdiği yıpranma ile desenlerde dökülme ve saçaklarda atmalarla karşılaşılır. Maddi manevi değeri olan el emeği göz nuru halılarınızı, hatırası olan el dokuma kilimlerinizi eski halinde görmek ve daha uzun yıllar kullanmak istiyorsanız tecrübeli ve yetenekli ustalarımız sizi bekliyor.

İstanbul Halı Tamiri

İstanbul Halı Tamiri

Halı Tamiri Hizmet Detayları

  1. Halı tamirinde engin tecrübelerimizle, orijinal saçak tamiri ya da halılarınızın çürümüş bölgelerinin onarımı, çıkmayan ağır leke, boya karışmalarından dolayı kullanılamaz halde olan halılarınız ile ilgili tüm problemleri çözüyoruz.
  2. Titizlikle halınızın, kiliminizin hangi yöreye ait olduğu ve hangi malzeme ile dokunduğu tespit edildikten sonra orijinal malzeme temin edilerek özenle tamir edilir. Zahmetli ve ustalık gerektiren halı tamiri işlerinizde en değerli halı ve kilimleri ustalarımıza gönül rahatlığıyla teslim ederek size belirtilen sürede halınızı kiliminizi orijinale uygun yenilenmiş ve değerinden kaybetmemiş olarak teslim alabilirsiniz.
  3. Halı boyama ve boya çıkarma, ipek halı tamiri, el dokuma halı temizliği hizmetlerini de halı kilim ve saçak tamiri ile birlikte bizden garantili olarak en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde alabilirsiniz.
  4. Sağlığa zararı olmayan ve halınızı yıpratmayan işlemler yapmaya özen gösteriyoruz.
  5. Dilerseniz halılarınız evinizden teslim alıyor ve yine ücretsiz bir şekilde kapınıza teslim ediyoruz.