Hadımköy Stor Perde Montajı

Hadımköy Stor Perde Montajı; Ofislerde sıklıkla kullanılan stor perde ve türevlerinin, evlerde de salon ve odaların örtü mekanizması olarak kullanımı yaygındır. Dışa açılan bölmelerin kapatılmasında çeşitli formlar mevcut. Tüm iç yapı organizasyonlarına uyum sağlayan bu formlar; renk dokusu, biçimsel çeşitlilik, dekoratif kurgulama ve aksesuarlarla pekiştirilen mekan karakteri göz önünde bulundurularak tercih edilir.

Hadımköy Stor Perde Montajı Firması

Stor Perde Nedir?

Farklı geçirgenlik derecesine bağlı kumaşlardan mamul stor perdeler, montaj profilleri arasında uzanan alüminyum boruya kumaşın sarılması vasıtasıyla çalışan bir sisteme sahiptir. Kumaşın etek kısımlarında, sabit durmasını sağlayan ek bir profil bulunabilir. Yine bu kısımlara,farklı kesim işlemleriyle efekt verilebilmektedir. Üretim aşamasında ana malzemeye apre uygulamak suretiyle kumaş sertleştirilir. Bu işlem aynı zamanda malzemenin kırılma, buruşma gibi olası sorunlardan bertaraf edilmesini sağlayacaktır.

Stor Perde Montajı Nasıl Yapılır?

Stor perdeler; mekanizmalı iç mekan örtü sistemleri arasında yer alır. Kendine ait bir montaj aparatı ile zincirli, yaylı veya motorlu açma-kapatma düzeneği bulunur. Ham kumaş üzerine ek müdahaleler sonucu, ışığı süzen ve kir tutmayan bir doku oluşturulur. Ayrıca yanmaya ve deformasyona karşı da daha dirençli bir hale getirilir.

Bu mekanik sistemin kurulum aşamasında farklı yüzey uygulamaları tasarlana bilmektedir. Bunlar;

  • Tavana
  • Duvara
  • Kornişe
  • Pencere Kirişlerine

NK TEKNİK vasıflı personel varlığıyla, kısa süreçlerde uzun vadeli faydalar sağlayan bir teknik hizmet kuruluşudur. Firmamız, stor perde montajında asli uygulamaların yanında ek tercihlerinize de cevap vermektedir. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet alımı için randevu oluşturabilirsiniz.