Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Ferforje

Ferforje ürün çeşitliliği ve ferforje projelendirme hizmetlerinde ISO 9001 Kalite güvencesi ve en uygun ferforje fiyatları ile kaliteyi ucuza almanız için çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçerek ferforje hakkında edinmek  istediğiniz bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ferforje

İstanbul Ferforje

Ferforje Hizmet Detaylarımız

  1. Ferforje pencere, merdiven, bahçe, balkon korkulukları, ferforje bahçe, bina giriş kapıları, ferforje panel çit sistemleri, ferforje yataklar ve yatak başlıkları, ferforje masa sandalye takımları, aksesuarlar, ferforje avizeler, ferforje şömine kapakları, ferforje sundurma sistemleri ve aklınıza gelebilecek her türlü özel imalat ihtiyacınıza karşılık veriyoruz.
  2. Güvenli, dayanıklı, uzun ömürlü, bakımı kolay ve şık ferforje ürünlerimizi istediğiniz özellikte ve modelde sizler için üretiyor ve kullanmak istediğiniz yere montaj işlemini gerçekleştiriyoruz.
  3. Ferforjeye dair yeni tasarımlar ve uygulama örneklerini bünyemizde bulabilirsiniz. Estetik görünüme sahip  ve uzun yıllar dayanıklı olması avantajı ile mekanlarınıza ferforje ürünlerimiz ile şıklık katabilirsiniz.
  4. Günümüzde her yerde çok talep gören ferforje için işin ustası olan firmamızdan 7/24 canlı destek alabilir, kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
  5. Ferforje yıllık bakım, tadilat, onarım işleriniz için de bizi arayabilirsiniz. Yıllık en az bir kez bakım gerektiren ferforje korkuluklarınız yerinde ya da gerekli görülüyorsa sökülüp yeniden gereken işlemler yapılarak tekrar montajını en kısa sürede sağlıyoruz. Ferforjelerinizin ömrünü uzatıyoruz.

7/24 çağrı merkezimi arayarak randevu oluştura bilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetim randevu sistem dahilinde sürdürülmektedir.