Fatih Stor Perde Montajı

Özel kumaşı ile göz dolduran stor perdeler, son zamanlarda evlerin dekorasyon bakımından belki de en önemli unsurunu oluşturmaktadır. Doğru bir şekilde monte edilmediğinde en pahalı stor perdelerin kullanışsız hale gelmesi riski yüksektir. Belli bir bütçe gerektiren stor perdelerinizi monte etmenin hesaplı bir yöntemi var. İstanbul’un güzide ilçelerinden Fatih stor perde montajı bakımından bazı seçeneklere sahip olsa da sahip olduğumuz tecrübeli, güler yüzlü, çözüm odaklı, halkla ilişkiler ve kriz yönetimi konusunda eğitimli kadromuzla iddia sahibiyiz.

Fatih Stor Perde Montajı Fiyatları

Stor perdelerin yanı sıra tül perde ve zebra perde hususlarında da montaj hizmetini itina ile yerine getiriyoruz. Mekanizmasına zarar vermeden monte ettiğimiz stor perdelerin uzun süre hizmet vermesi için doğru ve kaliteli malzemeler kullanılarak montajı şarttır. Perde ile montaj malzemelerinin renk ve estetik bakımından uyumu da göz ardı edilmemelidir.

Bizim Farkımız

Sultanahmet, Eminönü,  Aksaray, Fener, Haseki, Karagümrük, Beyazıt, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Kocamustafapaşa, Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci gibi İstanbul’un en köklü semtlerine ev sahipliği yapan Fatih stor perde montajı hizmeti veren firma ve kişilere de iş kapısı olmaktadır. Ancak stor perde montajı gibi ciddi ve risk taşıyan bir hizmeti temiz, güvenli bir şekilde, estetik anlayışına sahip personel tarafından yerine getirilmesi her zaman mümkün olmaz. Diğer taraftan ulaşım bakımından hiçbir problemi olmayan firmamız, Fatih’in her semtine itinayla stor perde montaj hizmeti götürmektedir.

Matkap, elmas matkap ucu, dübel, vida vb. malzemelerde kaliteden taviz vermiyor olmamız en büyük artılarımız arasındadır. Montaj esnasında düşme ve yaralanma gibi risklere maruz kalmadan ve evi kirletmeden, işi ehline teslim edin. Size düşen, bir telefon uzaklığında olan bizlere ulaşmak ve kaliteli hizmeti almaktır.