Esenyurt Ferforje Korkuluk Modelleri, Fiyatları

Ferforje, Fransızca dövme demir anlamına gelen, ‘fer forge’ kelimesinden dilimize giren ve ülkemizde de sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Evlerinize, bahçe çevresine, iş merkezlerine, büyük katlı yapılara ve daha bir çok alana yerleştirilerek kullanım imkanı sağlar.

Esenyurt Ferforje Korkuluk Modelleri, Fiyatları konusunda Nk Teknik Demir doğrama ustaları ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Eğer emniyet ve güvenliğinizi sağlamak veya yapılarınıza estetik bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, ferforje tercih ederek son derece doğru bir seçim yapmış olursunuz.

Ferforje Modelleri

Eski zamanlarda ustaların demir dövme tekniğiyle ürettiği bu malzeme çeşitli motifler desenler işlenerek sanatsal bir değer taşırdı. Günümüzde demirin endüstriyel alanda önemli bir yer teşkil etmesi sanatsal önemini kaybetmesine sebep olsa da ana malzemesi demir olduğu için kullanım alanı çok geniş ve geçmişten günümüze hala daha tercih sebebidir.

Hem sıcak hem de soğuk işlenebilen demir madeni, bazı ısıl makine işlemleri geçirdikten sonra çok farklı şekillere sokulabiliyor ve değişik alanlarda hem ihtiyaç hem de dekorasyon amaçlı kullanılabiliyor.

Esenyurt ve Semtlerinde çalışmalarını sürdürdüğümüz ferforje işlerinde vizyonumuz, güven verebildiğimiz müşteriler kazanabilmek ve işimiz bittiğinde yüzünüzde memnuniyet ifadesi bırakarak ses getirebilmektir. Bu bağlamda Nk Teknik çalışmalarını sürdürürken şunları ele alır;

  • Sağlam ve kaliteli malzeme kullanır.
  • Maliyeti uygun fiyat-işçilik olarak bakıldığında gayet makuldür.
  • Güvenlik ve estetik haz oluşturan bir görünüm sağlayacak tasarımlara sahiptir.
  • Temizliği ve bakımı kolaydır.
  • İşçilik çalışmaları gayet hızlı ve profesyonelce bitirilip çok kısa sürerken bunun aksine ürünlerinizin kullanımı son derece uzun ömürlü olur.
  • Farklı tasarımlarıyla çevrenizden ayırt edilebilen dikkat çekici işçilikler ortaya koyar.

Tasarımı ve İşçiliği Ele Alındığında Nk Teknik Farkı;

Önceliğimiz siz müşterilerimizin tercihlerine uygun tasarımlar ortaya çıkartarak zevkinize hitap edebilmek. Hayalinizdeki tasarımı gerçeğe aktarmak için bu konuda alanında uzman ustalarımız sizlere hizmet vermektedir. İş öncesi ferforje monte edilecek alana gidip keşif yapılarak ince ayrıntısına kadar hesaplama ve gerekli ölçümler yapılır. Sonradan bir sıkıntı yaşanmaması amacıyla iş sürerken bir yandan kalite kontrolü yapılır. Minimum fiyatlara maksimum dayanıklı malzeme kullanılır.

Ferforje Kullanım Alanları Nelerdir?

Ferforje açık alanları çevirmede, korunaklı bir alan oluşturmada ev ve bahçe kenarlarına çit mantığında çekilerek kullanılırken; zamanla kullanımı daha da yaygınlaşmıştır. Bahçe bina çevrelemekten tutun da kapılarınızdan merdivenlerinize, avizelerden pencerelere, günlük dekoratif eşyalara, sanatsal anlamlar katarak hoş görünümler sağlar. Doğal renklerle ve dekorlarla  iç içe kullanıldığında güzel bir uyum yakalanmış olur.

Eğer bir marka ve kuruluş sahibiyseniz, bahçeli hoş bir eviniz varsa, zevk sahibi biriyseniz, dekoratif ve aksesuarlardan hoşlanıyorsanız Nk Teknik ailesi olarak ferforje’yi sizinle tanıştırmaktan mutluluk duyarız.

Hizmetlerimiz, müşteri memnuniyetleri, fotoğraflı çalışmalarımız iletişim ve daha fazlası için sitemize göz atabilirsiniz.