Esenkent Stor Perde Montajı

Esenkent Stor Perde Montajı hizmeti; Siz de alışılagelmiş perde ve perde taşıyıcı sistemlerden sıkıldıysanız, tekstil dünyasının tüm yaratıcılığını yansıtan stor perdelerle, farklı bir iç mekan organizasyonu tasarlayabilirsiniz. Mekanizmalı sistemler dahilinde yer alan bu üretim, uygun montaj aşamasından sonra konforlu bir kullanım sağlayacaktır.

Esenkent Stor Perde Montajı

Esenkent Stor Perde Montajı Firması

Yaşam alanlarında belli bir ritmi yakalamak, detaylarda gösterilen hassasiyetle mümkün olabilir. Dekorasyonun formel yapılanmasına etki eden her bir materyalin yüzeylere kurgulanması, özenli bir çalışma gerektirir. Bu doğrultuda Esenkent stor perde montajı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Stor Perde Nasıl Takılır?

Öncelikle strüktürel oluşum göz önünde bulundurulmalı, mimari karaktere en uygun montaj seçeneği belirlenmelidir. Perdenin boyutları da bu tercihte etkili olacaktır. Sabitlenecek yüzeyin içeriğine göre ek aparat kullanımı gerekebilir. Ayrıca stor perde mekanizmasına dahil montaj profili bu aşamada yol gösterici olacaktır. Tavandan pencere bitimine uzanan bir stor perde kullanımı söz konusuysa, korniş üzerine sabitlemek hızlı bir kurulum sağlar. Hemen pencere üzerine ya da kasasına bir müdahale yapılacaksa, uygun portraylar sayesinde yine kolayca bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

NK TEKNİK Stor Perde Montajı

NK TEKNİK evlere, iş yerlerine, açık ve kapalı alanlara sizin tercihleriniz doğrultusunda müdahaleler yaparken; empresyonist bir bakış açısıyla görselliği, geleneksel bir anlayışla işlevselliği ön planda tutmaktadır.

Perde ve korniş montaj hizmetleri kapsamında;

  • Ekonomik
  • Hızlı
  • Memnuniyet Garantili

hizmet alımı için firmamız yetkililerine ulaşabilir, fiyatlandırma ve uygulama konusunda bilgi edinebilirsiniz.