Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Duşakabin Kurulumu

Her tip duşakabin montajında ehil ve ehliyetli ve  ustalık belgesi olan ekibimiz, ürünlerinizin işlevselliği yanında su sızdırmazlığı da kontrol ederek en ince detayları göz önünde tutar. Duşakabin montaj teknikleri ve uygulama detayları hakkında sizi bilgilendirerek kurulum ve montaj sonrası kullanım güvenliği açısından montaj ve kullanma talimatları ile ilgini mutlaka yapmanız gerekenleri size aktarıyoruz. Güvenlik ve kullanım detayları hakkında dilediğiniz zaman randevu sistemimizden randevu alarak ustalarımıza sorularınızı ücretsiz yöneltebilirsiniz.

İstanbul Duşakabin Kurulumu

İstanbul Duşakabin Kurulumu

Duşakabin Hizmet Detaylarımız

  1. Duşakabin kurulumu dışında her tip ve marka ya da üretim duşakabinleriniz için bakım, onarım, temizlik hizmeti de vermekteyiz.
  2. Duşakabin kurulumu ya da tamiri sonunda vermiş olduğumuz hizmeti test ederek garantiliyoruz, size teslim ediyoruz.
  3. Demonte biçimde aldığınız duşakabin ürünlerini ya da bizim aracılığımızla temin edebileceğiniz ihtiyacınıza ve isteğinize yanıt veren bütçenize en uygun ürünü temin ederek, titizlikle montaj ve diğer satış sonrası hizmetleri sağlıyoruz.
  4. Müşteri memnuniyeti kapsamında, tarafımıza ulaşan her talebinizi değerlendirmekte, zaman, fiyat ve kalite politikası çerçevesinde detaylı olarak cevaplayarak insan odaklı yaklaşımımızla toplam kaliteyi kendimize prensip edinmiş bulunmaktayız. Duşakabin kurulumu için hızlı ve uygun fiyatlı montaj tamir hizmetimizle fark yaratıyoruz.