Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Doğalgaz Tesisatı

En uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile doğalgaz kombi, doğalgaz şofben, doğalgaz radyatör,doğalgaz soba tesisatı hizmeti veriyoruz. Tesisat yapılacak mekanın büyüklüğüne göre en uygun fiyatı belirliyoruz. Ücretsiz keşif için bizi arayarak dilediğiniz zaman randevu alabilirsiniz.

İstanbul Doğalgaz Tesisatı

İstanbul Doğalgaz Tesisatı

Hizmet Detaylarımız

  1. Doğalgaz tesisatı ve proje, kalorifer tesisatı şap üstü, kombi ve radyatör montajı, şofben montajı, soba montajı hizmetlerimizde 1 günde iş teslimi politikasını benimsiyoruz.
  2. Sizin belirlediğiniz gün ve saatte dairenizin keşfini yapıp kullanılacak malzemeler ve yapılacak olan tesisat hakkında, dairenizin hangi aşamalardan geçeceği ile ilgili bilgi verip, ödeme planını çıkartarak tesisat işine hangi tarihte başlanılacağını bildirerek en ekonomik ve kolay şekilde doğalgaz keyfini yaşamanıza yardımcı oluyoruz.
  3. Eğitimli ustalarımız en kaliteli, en güvenilir ve ne hızlı hizmete ulaşmanız için her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz.
  4. Açık alan ısıtma, ısı pay ölçer, ana kolon tesisatı, radyatör ve doğalgaz tesisatında tercih edilen, sağlam referansları olan güvenilir bir firmayız.

7/24 çağrı merkezimizi arayarak taleplerinizi bildire bilirsiniz. Ücretsiz keşif ve fiyat teklifi için randevu oluştura bilirsiniz.