Hemen AraWhatsapp
Hizmet Saatleri Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.
Telefon 05343048562
Email info@nkteknik.com

Çelik Kapı

Günümüzün en büyük problemlerinden biri olan güvenlik konusunda çelik kapılar hayat kurtaran, herkesin ihtiyacı bir ürün haline gelmiştir. Evlerde ,bina girişlerinde ,ofislerde ,okullarda  ve akla gelebilecek her yapıda çeşitli çelik kapı modelleri üretim ve montaj hizmeti vererek güvenliğinizi sağlamaya yardımcı olmaktayız.

Çelik kapılarımızı çok çeşitli malzemeler ile çok çeşitli modellerde üretmekte, standart ve size özel çelik kapı üretimi olarak çelik kapı hizmetlerimizi sınıflandırılmaktayız.

Çelik kapıların üretildiği malzemelerimiz yüksek standartlardadır. Çelik kapı fiyatları ,modelleri , özellikleri kullanım alanına göre değişkenlik göstermektedir.

Çelik Kapı Kurulumu

Çelik Kapı Kurulumu

Yangın çıkış kapılarından, portmantolu özel çelik kapı modellerine, villa giriş kapılarından, apartman giriş kapılarına ve ekonomik çelik kapı modellerine çelik kapılarımız güvenlik düzeyi ve  kalite açısından farklılık gösterir. Güvenli  ve şık bir çelik kapı modeli seçimi yaparken  göz önünde bulundurulması gereken konular olan  çelik kapı modeli tasarımının yanı sıra aksesuarlarının kalitesi, yıpranmaya yatkınlığı, merkezi kilit sistemi olup olmaması, dürbünün bizi dışarıya gösterip göstermediği, kullanılacağı yerin ölçülerine uygunluğu, montaj şekli, satış sonrası hizmetler ve montajı yapacak olan ustanın işinin uzmanı olması,  depreme dayanıklı olup olmadığı ,ses yalıtımı ihtiyacına ne kadar cevap verdiği gibi noktaların itina ile üzerinde durarak sizleri bilgilendirmekte ve tam ihtiyacınıza cevap veren bir çelik kapı hizmetini başından sonuna sizlere sunmaktayız. Çelik kapılar arasındaki farkların iyi bilinmesi gerekliliğini, bütçeye göre çelik kapı seçerken parmak izi okuyuculu bir çelik kapıdan alarm sistemli çelik kapıya, kameralı dürbün sistemi olan çelik kapılardan, ev dekorasyonu ve kozmetiğine uygun sac kalitesi yüksek, standartlara ve güvenlik konseptine  uygun bir çelik kapı mı seçmeniz gerektiğine karar vermeniz için sizlere her türlü bilgi ve hizmeti sağlamaktayız.

Uzman kadromuz ve tecrübemizle doğru çelik kapıyı seçerek, size özel ölçü alımı , kapı üretimi ve doğru montaj hizmetini vererek ,satış sonrası süreçlerde yine çelik kapınızın bakım ,onarım hizmetlerinde de yanınızdayız. Çağrı merkezimizi 7/24 arayarak randevu oluştura bilirsiniz.