Çatalca Korniş Takma

Çatalca Korniş Takma; Evinizde ya da ofisinizde bir güncelleme faaliyeti içindeyseniz ya da yeni bir mekana ilk dokunuşları yapacaksanız; perdelerin kullanıma hazırlanması öncelikli ihtiyaç olacaktır. Dekorasyon ve yapılandırma çalışmaları kapsamında ‘montajlama’ en zahmetli işlemler arasında yer alır. Özellikle, tavana sabitlenecek sistemlerin güvenlik koşulları dikkate alınarak, üst düzey bir dayanıklılık kavramına denk düşmesi gerekmektedir.

Çatalca Korniş Takma Firması

Perde ve korniş seçimi, evin tüm mekanizmasıyla bir armoni oluşturmalıdır. Ayrıca, bu tercihe etki eden mimarî biçimler de dikkate alınmalı, en uygun taşıyıcı sistemin kurulumu yapılmalıdır. Konutların dışa bakan yüzleri her zaman tek düze bir mimarîyi yansıtmayabilir. Diyagonal bir oluşum mevcutsa, köşeli korniş kullanımını gerekli kılar. Bu tip yapılara örnek olarak, cumbalı evler verilebilir. Düz ve köşeli tüm oluşumlarda sistemin kurulumu kendine has detayları barındırır. Korniş montajı ve benzeri tüm ihtiyaçlarınızda yetkin firmalarla çalışarak sorunsuz bir uygulama satın alabilirsiniz.

Perde Korniş Montajı Nasıl Yapılır?

Perdeniz için en uyumlu sistemin temin edilmesinden sonra, pencere ölçüleri hesaba katılarak mesafe ayarlaması yapılır. Tekli, ikili veya üçlü raya sahip sistemlere göre bu ölçü değişkenlik gösterebilir. Sonrasında matkapla belli bölgeler delinerek vidalama için yuva ayarlanır. Ayrıca tirajlı ray monte edilecekse matkap ucunun uygun olmasına dikkat etmek gerekir.

NK TEKNİK Korniş Montajı

NK TEKNİK evlerinize, iş yerlerinize ve ofislerinize sunduğu tüm hizmetlerde; teknik uygulamalarla strüktür arasında güçlü bir korelasyon olduğunu hesaba katar ve memnuniyet düzeyi yüksek bir hizmet garanti eder.

Korniş montajlama aşamasında Avrupa standartlarında teçhizat kullanımıyla, temiz ve kaliteli bir hizmet vaat eden NK TEKNİK; eğitimli personelleriyle hizmetinizde…