Beylikdüzü Usta

Beylikdüzü ilçemizde usta konusunda tüm taleplerinize çözüm üretmek üzere Nk Teknik projemizi siz değerli müşteri adaylarımıza sunmuş durumdayız. Özellikle Beylikdüzü ilçemiz ve semtleri olan Yakuplu, Beykent, Gürpınar, Kavaklı’da hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda komşu ilçeler olan Esenyurt, Büyükçekmece ve Bahçeşehir de de hizmetlerimizi yürütmekteyiz.

Beylikdüzü Usta

Beylikdüzü Usta talepleriniz ile ilgili tüm hizmet seçeneklerimiz incelemeniz yeterli olacaktır. Usta talepleri doğrultusunda çağrı merkezimizi aramanız durumunda sizlerden öncelikle ön talep formu için bazı bilgiler talep edilecektir. Bu talep sonrası konusunda uzman ustamız değerlendirme yaparak talepleriniz ile ilgili fiyat ve süre bilgisi sunacaktır. Bazı talepleriniz için ücretsiz olan keşif hizmeti sunulmaktadır.

Beylikdüzü Usta Hizmet Şeması ve Sıralaması

  1. Öncelikle direk veya google üzerinden Nk Teknik web sitemizi ziyaret etmeniz gerekmektedir.
  2. Tüm hizmetler sayfamızı ziyaret ederek talep etmiş olduğunuz hizmetin olup olmadığına bakmanız gerekmektedir. Aynı zamanda eğer ki tüm hizmetlerimiz sayfasında aradığınız hizmeti bulmadıysanız talep formunu doldurarak bizlere göndere bilirsiniz.
  3. Daha sonrasında iletişim sayfamızdaki form veya telefon numaralarından çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir.
  4. Arama sonrasında sizlerden alınan bilgiler doğrultusunda ustalarımız sizlere fiyat ve hizmet teslim süreçleri gibi bilgileri iletmek için arayacaklardır.
  5. Ve son olarak gerekli ise keşif yapılarak teklif metni oluşturulup tarafınıza sunulacaktır.
  6. Bu aşamalar geçilir ise hizmet tam istenilen tarihte başlanarak anlaşma doğrultusunda tamamlanacaktır.

Nk Teknik ile sorunsuz ve kaliteli hizmetler için bizleri aramanız yeterli olacaktır.