Beylikdüzü Televizyon Tamiri

Beylikdüzü televizyon tamiri olarak elektronik konusunda sürekli yenilenmekte olan televizyonların teknik açıdan müdahaleleri de sürekli bilgi gerektiren bir faaliyet olduğu bilinciyle çalışmalar ortaya koyarak televizyon kullanımında süreklilik sağlamaktayız. Nk teknik olarak kullandığımız tamir ekipmanları sürekli yenilenen televizyon teknolojisine uygun tarzda yenilenerek teknik servis konusunda seri çalışmalar yapılmaktadır. Televizyon teknolojileri bilişim teknolojilerine paralel olarak değişim gösterdiğinden her iki konuda da faaliyet gösteren çalışanlarımız birbiri arasında iletişim sağlamaktadır. Televizyon tamiri ve teknik servis işlemlerinin yanında yapmış olduğumuz çalışmalar;

  • Uydu merkezi sistemleri kurulumu
  • Uydu anteni montajı ve ayarları
  • Alarm sistemleri montaj, kurulum ve ayarları
  • Kamera sistemleri montaj, kurulum ve ayarları
  • Güvenlik sistemleri montaj, kurulum ve ayarları
  • Klima tamir ve bakım hizmetleri

Yapılmaktadır.

Beylikdüzü televizyon tamiri konusunda kendini geliştirmiş elemanlarımız her türlü model ve boyutta televizyonları teknik konuda inceleyerek çalışır durumda tutmayı  başarmaktadırlar. Çalışma prensipleri açısından genel olarak aynı olan televizyonlar marka ve model farklılığına göre çoğunlukla teknik parçaları yerleri farklı olabilmektedir. Fakat bu konuda kendini yetiştirmiş olan elemanlarımız marka ve model gözetmeksizin cihazları yerinde veya atölyede müşterinin tercihi doğrultusunda tamir veya kontrollerini yapmaktadırlar.

Nk teknik çalışma alanları içerisinde elektronik cihaz çalışma prensiplerinin bilincinde olduğundan dış temaslardan etkilenen televizyonların iç ünitelerindeki parçalara karşı tedbir almaktadır.

Beylikdüzü Televizyon Tamircisi

Beylikdüzü Televizyon Tamircisi

Televizyon Arıza Sebepleri Nelerdir ?

Beylikdüzü televizyon tamiri yapmanın yanında televizyon kullanıcılarına ve satışını gerçekleştiren işletme personellerine her türlü kullanıcı seviyesinde teknik bilgi verilerek cihazların nasıl daha verimli kullanılacağı öğretilmektedir. Nk teknik olarak televizyon tamiri ve teknik destek sağlamış olduğumuz tüm elektronik cihazların uzun ömürlü kullanımını sağlayabilmek için montajını yaptığımız yerlerdeki kullanıcılara teknik desteğin yanında kullanım detayları da öğretilerek cihazlarda maksimum verim almaları sağlanmaktadır. Bu konuda bilgi almak veya hizmet almak isteyenlerin iletişim hatlarımız olan telefon numaraları veya web adresimizden ulaşım sağlayarak gerekli yardımı alabilmektedirler.