Beylikdüzü Tadilat

Herkes daha kaliteli ve daha mutlu bir yaşam sürmek için evinin, iş yerinin son derece güzel yapılar halini almasını ister. İçinde kalınan evin, çalışma yeri olarak kullanılan binanın ya da zaman geçirilen bir takım alanların en güzel şekilde dekore edilmesi, kaliteli malzemeler ile donatılması arzu edilir. Hele ki daha önce kullanılmış olan mekânların yeniden elden geçirilmesi istendiğinde bu tarz arzular kendini daha çok gösterirler. Bunun için de zaman zaman tadilat işlemleri gerekli hale gelmektedir. İşte bu noktada Nk Teknik olarak tüm ekiplerimiz ile beraber tadilat işlerinizi yapmakta, sağlam ve dayanıklı malzemeler kullanarak güncel teknikler ışığında işlemlerimizi sürdürmekteyiz.

Beylikdüzü Tadilat Firması

Sektörde yer aldığımız günden bu yana her geçen gün kendini sürekli olarak yenileyen bir Beylikdüzü Tadilat ekibine sahibiz. Dinamik bir yapısı olan ekiplerimizin yenilikçi yaklaşımları ile tam zamanında ve müşteri talebine uygun şekilde hamlelerimizi gerçekleştirmekteyiz. Tadilat işlemlerinde kuruluşların ya da kişilerin ilgili mekâna yönelik düşünceleri son derece önemli olduğu için, her bir ayrıntıyı da mekân sahibi ile konuşmakta ve adım adım tüm süreçten kendilerini bilgilendirmekteyiz.

Takım ruhu ile çalışan ekiplerimizin müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde pozisyon almaları, doğru teçhizatlar ile uygun tekniklerin beraber kullanılması gibi noktalar da müşteri memnuniyetini artıran hususlar arasında gelmektedir.

İster kişisel alanlar olsun, ister kurumsal yerler olsun bütün projelerde hedeflenen görsel güzellik ve sağlamlık için çaba göstermekteyiz. Bu nedenle de Beylikdüzü Tadilat işlerinde en çok tercih edilen ekiplere sahibiz.

Tadilat Projelerinde Etkin Rol Oynuyoruz

Sektörde yer aldığımız uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeleri her yeni projede yaptığımız işlere yansıtmaktayız. Bundan dolayı da müşterilerimizin gözünde Nk Teknik ekipleri olarak büyük bir güven tahsis etmiş durumdayız. Dileyen herkesin projelendirme adımından anahtar teslimine kadar olan bütün süreci kapsayacak şekilde bu hizmetlerimizden yararlanmasına uygun ortam hazırlamakta iken, Beylikdüzü Tadilat hizmetlerinde en kaliteli sonuçları da bu sayede sunmaktayız.

Hızlı Teslimat ve Ekonomik Fiyatlar

Firma olarak müşterilerimizi ekonomik anlamda yormayan ve üzmeyen fiyatlandırmalar yapmaktayız. Özellikle de proje teslimlerinde zamana riayet eden bir yapıya sahibiz. Gecikme ya da kötü sonuçlandırma gibi istenmeyen durumlar ile müşterilerimizi yüzleştirmeyiz. Tam da bundan dolayı Beylikdüzü Tadilat alanında sektöre liderlik eden bir konuma erişmiş bulunmakta, farklı kuruluşlara da örnek olmaktayız.

Proje sürecinde ilk olarak keşif yapılmakta, ardından tadilata dair bilgiler alınmakta, en sonunda ise müşteri talebine dayalı şekilde çözümler geliştirilmektedir. Verdiğimiz hizmetleri özetlemek gerekirse, şu şekilde bir sıralamada bulunabiliriz;

  • Anahtar teslim tadilat işleri yapmaktayız. Müşteri isteklerini uygun ölçülerde gerçeğe dönüştürürüz.
  • Pencere değişimleri ve pencerelere dair diğer tadilat işlerini pratik ve sağlam bir biçimde yaparız.
  • Çelik kapılara dair tüm tadilat ve değişiklik işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştiririz.
  • Mutfak tadilatı yapar, mutfak tasarımlarınızı oluşturur, dolapları ve diğer bölmeleri ortaya koyarız.
  • Kartonpiyer, asma tavan gibi tadilat işlerinde estetik ve dayanım gerektiren işlerinizi yaparız.
  • Her türlü fayans ve seramik işlerini yapar, banyo ve lavabo tasarımlarınızı da oluşturarak kaliteli bir işçilikle sizleri memnun bırakırız.
  • Elektrik tesisatı ve doğalgaz tesisatına yönelik her adımda ekiplerimiz ile doğru hamleleri yaparız.
  • Her çeşit yer döşemesi ve parkeler ile ilgili işlemleri titizlikle gerçekleştirir, uzun süreli kullanımlara karşın dayanıklı bir yapıyı ortaya koyarız.

Tüm bu hizmetleri çok kısa sürelerde tamamlayan deneyimli ekiplerimiz, cüzi miktarlarda hizmet bedelleri ile sizler için çalışmaya devam etmektedir.