Beylikdüzü Sıhhi Tesisat

Beylikdüzü sıhhi tesisat çalışmaları tamamen yaşamı kolaylaştırıcı nitelikte yapılmaktadır. Günlük yaşantınızda hemen her yerde karşınıza çıkabilecek sıhhi tesisat evlerde iş yerlerinde ve hatta tüm toplu yaşam alanlarında sıhhi tesisat mevcuttur. Bu tür sürekli kullanımda olan tesisatların bakım ve onarımını eski zamana göre daha gelişmiş teknolojiler kullanarak gerçekleştirmekteyiz.

Beylikdüzü Sıhhi Tesisatçısı

Beylikdüzü Sıhhi Tesisatçısı

Nk teknik bilişim teknolojilerini kullanarak bu tür çalışmalarda destek sağlamaktadır.

En basitinden her an kullandığımız vücudumuzun yarısından çoğunu kaplayan su temininde ve kullanım sonrası izlemiş olduğu yolların sürekli açık olması sürekli kullanılabilir tarzda tesisata sahip olması siz kullanıcıların yaşamına kolaylık katmaktadır. Bu amaçla yapmış olduğumuz tesisat çalışmalarında;

  • Vitrifiye montaj ve tamir faaliyetleri
  • Su kaçakları tespitleri
  • Doğalgaz tesisat çalışmaları

Vitrifiye Montaj Tamiri

Beylikdüzü sıhhi tesisat sifon iç takımları kurulumu, klozet kaçaklarındaki tamirlerin onarımı, rezervuarların tamiri, küvet montajları, duşa kabin montajları, musluk değişimleri, korostik boru kaçakları onarımı, bakır tesisatların değişimi veya mevcut kaçakların tamiri, sus saati onarımları, duş teknesi monteleme işlemi, tesisatlarda mevcut olan kokuları bulma ve yok etme çalışmaları, sifon tamiri Nk teknik tarafından görüntülü sistemler yardımı ile desteklenir.

Su Kaçakları

Beylikdüzü sıhhi tesisat mevcut yaşam alanımızda ortaya çıkabilecek su kaçakları bulma ve onarım, alt dairenizde oturanlara karşı ortaya çıkan su kaçaklarının onarımı, temiz su tesisatlarının bakım ve onarımları, pis su tıkanıkları kaçak ve onarımları, sifon sızıntıları ve onarımları, radyatör tıkanıklıkları ve kaçaklarının onarımları, doğalgaz tesisatlarındaki kaçakların onarımı, baca gazı sızıntıları ve onarımları Nk teknik kameralı görüntü elde edebilen sistemlerle kolay sorun çözme olayını hızlandırmaktadır.

Doğalgaz Sistemleri

Beylikdüzü sıhhi tesisat doğalgaz montaj ve  tadilat çalışmaları, kombi mutfak ocakları montaj ve değişimleri, mutfak ocaklarının doğalgaz dönüşümleri, kombi sistemlerinin bakımı, sıcak su temininde kullanılan kazan ve birülörlerin onarımları ve değişimleri, montajı yapılan kazan ve kombilerin tamiratları tüm vana değişimleri ve bakımları en titiz çalışmalarla sürekli faal halde tutulmaktadır.Çalışmalar hakkında detaylı bilgiler iletişim sayfamızda detaylarıyla açıklanmaktadır.