Beylikdüzü Ses ve Görüntü Sistemleri

Beylikdüzü ses ve görüntü sistemleri günlük hayatı kolaylaştırmak ve güven altına almak için insan can ve mal güvenliğini sağlayıcı pozisyonlar yaratarak huzurlu bir yaşam sunma hedefindeyiz. Bu çalışmalar çerçevesinde Nk teknik olarak çalışmalarımızı son hızla seri bir şekilde gerçekleştirerek tüm iş yeri, özel mülkler, hayvan barınakları, oyun salonları ve tüm resmi kurumlara ses ve görüntü almada olanak sağlayan sistemleri kurarak ve bu sistemlerin teknik desteğini sağlayarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sergilenmektedir. Bu çalışmalar çerçevesinde yapmış olduğumuz faaliyet alanımız;

  • Hırsız alarm sistemleri,
  • Yangın alarm sistemleri,
  • Kartlı geçiş sistemleri,
  • Görüntülü kapı telefonları,
  • Ses ve anons sistemleri,
  • Alarm programları,
  • Güvenlik kamerası görüntü ve ses kayıt programları

Arasında yer alarak özel mülk veya toplu çalışma alanları güvenliği sağlanmaktadır.

Ses ve Görüntü Sistemleri Avantajları

Beylikdüzü ses  ve görüntü sistemleri internet ve güvenlik konusunda ortaya çıkmış olan gelişmeleri bir arada toplayarak olumsuz nitelikte değerlendirilen davranışların tespitini sağlamak amacıyla yapmış olduğumuz çalışmalar toplum içerisinde yüz kızartıcı olarak tabir edilen davranışları göz önüne çıkarabilmek ve faillerini tespit edebilmek güvenlik sistemleri sayesinde yapılabileceğinden teknik servisini yapmış olduğumuz ses ve güvenlik sistemlerini Nk teknik olarak tercih edilen her bölgeye montaj ve kurulumunu yapmaktayız.

Beylikdüzü Ses Ve Görüntü Sistemi

Beylikdüzü Ses Ve Görüntü Sistemi

Beylikdüzü ses ve görüntü sistemleri montaj ve kurulumunu yaptığımız tüm ürünler hakkın da ve yapılacak tüm işlemler hakkında en geniş bilgilerle donatılmış olmamız piyasada rekabet edebilmemize olanak sağlamaktadır. Bilişim konusunda en üst seviyede bilgi ve beceriye sahip elemanlarımız sürekli yenilenme aşamasında olan ses ve görüntü sistemleri konusunda hiçbir kurs ve semineri kaçırmadan takip etmektedirler. Kalite politikamız can güvenliği tam donanımlı kurulum, en yüksek seviyede sonuç ve en yüksek verim alınabilecek sistemler kurmak olmaktadır.

Nk teknik bu konuda yaptığımız çalışmaları internet adresimiz den hakkımızda en ince detayına kadar vermiş olduğumuz bilgileri okuyarak da hizmet alımında tereddütsüz müracaatlarda bulunabilirsiniz.