Beylikdüzü Petek Temizliği

Beylikdüzü petek temizliği amacımız ev ve iş yerlerinde veya ısıtılması gereken her yer de günümüzde yaygın olarak kullanılan kalorifer tesisatlarının bir parçası olan peteklerden en yüksek performansı almaktır.Kalorifer tesisatlarında en çok tıkanıklığın petekler üzerinde olduğu herkes tarafından bilinmektedir.Bu bilinçte olan müşterilerimiz yaptığımız çalışmaları inceleyerek tercihlerini yapmaktadırlar.Çünkü ortaya koyduğumuz çalışmalar uzman personellerimiz tarafından Nk  teknik bilgisayar teknolojileri desteği ile yapılmaktadır. Bu çalışmalar çerçevesinde yapılan işlemler ;

  • Çalışma alanları ve petek mevcutları tespit edilir
  • Kullanılacak alet ve avadanlıklar hazırlanır
  • Ev ve iş yeri sahipleri ile iletişime geçilerek çalışma zamanı belirlenir
  • Özel kimyasallar kullanılarak tesisat ve petekler temizlenir
  • Basınçlı su kullanılarak kimyasallardan arındırılır
  • Kimyasal kullanarak kireç ve tortular yok edilir
  • Açılan noktalar kapatılarak sistem çalıştırılır başlangıç ile işlem sonu arasındaki fark gözlenir.

Bütün bu işlemler kış aylarında kalorifer tesisatlarından daha yüksek ısı performansını almak olduğundan uzman ekiplerimiz hiç bir detayı atlamadan nk  teknik tarafından sağlanan destek unsurları elektronik cihazlarla yapmaktadır.

Petek Temizliği Neden Yapılır?

Beylikdüzü  petek temizliği faaliyet amacı daha öncede belirttiğimiz  gibi ısınma amaçlı kullanılan kalorifer sistemlerinde en kaliteli ısıyı elde etmek olduğu bilinciyle çalışmalar sergilemektedir. Burada ki asıl önemli nokta ısınmada petekleri rolünün büyük olduğu bilinmesidir.Çünkü çoğu zaman ilk çalıştırmada veya belirli bir zaman sonra petekler de oluşan su kaybının yerini hava alarak su akışını engellemektedir. Bu nedenle sıcak su sirkülasyon  yapamayacağı için sıcak suyun tüm noktaya ulaşımı sağlanamamakta ve istenen verim alınamamaktadır. Bu yüzden Nk  teknik tarafından geliştirilen elektronik cihazlar kullanılarak sorun tespiti yapılmaktadır.

Beylikdüzü Petek Temizliği Firması

Beylikdüzü Petek Temizliği Firması

Nk Teknik Hizmetleri ile sorunlara elveda deyin!

Beylikdüzü  petek temizliği yaparken aynı zamanda ev ve iş yerinde bulunan kişilere kullanıcı seviyesinde petekler üzerinde yapabilecekleri basit işlemleri öğreterek kalorifer tesisatlarını en verimli şekilde kullanabilmeleri yönünde destek sağlanmaktadır. Çalışmalarımız dışında teknik destek veya bilgi almak amaçlı bize ulaşmak isteyenler iletişim numaramızı ve web adresimizi kullanabilirler.