Beylikdüzü Mobilya Montajı

Beylikdüzü mobilya montaj hizmeti taşınma, tadilat ve yeni demonte mobilyaların kurulumunda hızlı ve efektif bir uygulamadır. Modüler mobilya piyasasında, alınan ürünler montaj malzemeleriyle birlikte paket hâlinde gönderilir. Alıcıların bu süreci kendi imkânlarıyla halletmesi gerekir. Ev ve ofis değişikliğinde de dolap, kitaplık vb. mobilyaların sökülüp tekrar kurulması gündeme gelmektedir. NK TEKNİK tüm bu gereksinimleriniz de hızlı ve ekonomik hizmet paketleri sunuyor.

Beylikdüzü Mobilya Montajı

Yeni eşyaların kargo paketi içerisinde kurulum şeması ve montajda gerekli vida ve benzeri aksesuarlar bulunacaktır. Birçok kişi için oldukça zahmetli olabilen demonte mobilya kurulumu, profesyonel hizmet veren firmalarca çok kısa süreçlerde halledilebilmektedir. Mobilya ve benzer konut eşyaları satışı yapan markalar bugün kendin yap mobilya satış stratejisine geçiş yaptı. Daha hafif ve pratik ev mobilyaları ile geniş bir alıcı kitlesi meydana geldi. Zaman ve iş gücünden tasarruf etmek istiyorsanız, her türlü mobilya kurulum ve montaj talebinizde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Mobilya Montaj Servisi

Mobilya montaj servisi, 7/24 müşteri taleplerini karşılayan NK TEKNİK tarafından sağlanan avantajlı paket uygulamalardan biridir. Verilen hizmetlerin hızlı ve kaliteli bir şekilde nihayete erdirilmesi, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlar. Tüm teknik gereksinimleri bu ideoloji üzerinden şekillendiren NK TEKNİK mobilya montaj sürecinde de bazı temel ilkelere özenle eğilmektedir. Uygulama yapılan mobilyalarda herhangi bir hasar meydana gelmesi hâlinde kurumumuz zararı karşılamayı garanti eder.

Mobilya montaj servis hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

Yeni bir eşya edindiğiniz de ya da konut ve ofis değişikliği gibi bir yenilik sürecindeyseniz, tüm montaj faaliyetleri için firmamızın servisinden yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, firmamızın iletişim kanallarından randevu oluşturmak. 7/24 müşteri destek hattımızdan montaj talebinde bulunabilirsiniz.

Montajda kullanılacak malzemeleri hazırlamam gerekir mi?

Profesyonel teknik ekibimiz her türlü ekipmanla birlikte adresinize randevu saatinde erişim sağlayacaktır. Bu süreçte herhangi bir ön hazırlık yapmanız gerekmez. Firmamız, her türlü mobilya montajında hizmet sağlamaya yetkin bir teçhizat donanımına sahiptir.

Mobilya Montaj Ustası

Mobilyaların aslına uygun ve noksansız bir şekilde montajlanması için, hizmeti sağlayacak personellerin iş bilirliği oldukça önemli. Ayrıca yapılacak uygulamanın mahiyetine göre hizmette görev alacak personel sayısı da doğru saptanmalıdır. Mobilya ustalığı, ilk bakışta basit bir iş gibi algılansa da envaiçeşit mobilya kurgusu için oldukça yüksek bir deneyim gerekmektedir.

Beylikdüzü Mobilya Montaj Fiyatları

Beylikdüzü mobilya montaj fiyatları, hizmet taleplerinin gerektirdiği insan ve zaman yönetimine göre belirlenecektir. Kurumsal anlayışla hizmet sağlayan NK TEKNİK, her tür dekoratif ve işlevsel karaktere sahip eşyanın dizayn ve montajında etkili bir süreç garanti eder.

Mobilya usta fiyatları ne kadar?

NK TEKNİK bünyesinde faaliyet sergileyen montaj ustaları, ek bir ücret talep etmeden firma odaklı bir hizmet sağlarlar. Firmamız ekonomik hizmet politikasıyla, talep edilen gün ve saatte usta temini gerçekleştirir. Yapılacak montaj hizmetlerinin analizinden sonra müşteriye uygun bir fatura çıkartılır. Bu fiyat üzerinden gerekli sayıda montaj ustası evlerinize ve iş yerlerinize varış sağlayacaktır.

NK Teknik mobilya montaj fiyatları ne kadar?

NK TEKNİK, birey ve kurumların her türlü teknik uygulama talebine ekonomik ve tasarruflu bir karşılık vermektedir. Montaj programlarımızda da bu anlayışla usta ve iş gücü sağlamaya devam ediyoruz. Hizmet planının oluşturulabilmesi için, firmamız yetkilileriyle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylece bütçe planlaması ve satın alacağınız hizmet maliyeti tarafınıza bildirilir.

Beylikdüzü Mobilya Montaj Firmaları

Beylikdüzü mobilya montaj firmaları; ev, ofis, mağaza, sosyal mekânlar, dükkân ve işletmeler gibi çok çeşitli iş ve ikamet alanlarında hizmet vermektedir. Firmalar arasından tercih yaparken, kurumsallık ve güvenilirlik kavramlarına dikkat etmeniz gerekiyor. Usta titri altında bilinçsiz ve yetersiz hizmet veren pek çok bireysel yapılanma mevcut. Herhangi bir mağduriyet yaşamamak adına bu hizmet kolunda firma seçimini bazı kriterlere dikkat ederek gerçekleştirmelisiniz. Bunlar;

 • Sektörel deneyim
 • Fiyat ve hizmet garantisi
 • Hızlı ve enerjik hizmet anlayışı
 • Erişilebilirlik
 • Firma referansları
 • Teknik donanımda yeterlilik

Mobilya montaj firmaları hizmet kapsamında neler var?

Pek çok montaj firmasında değişebilen bir hizmet karakteri bulunmaktadır. Donanımsal yetkinliği bulunan firmalar, her türlü yapı malzemesi ve mobilyanın kurulumunda hizmet sağlar. Hizmetin içeriğinde bulunan uygulamalardan bazıları şöyledir;

 • Koltuk / Kanepe montajı
 • Kitaplık montajı
 • Ofis mobilyaları montajı
 • Raf montajı
 • Gardırop / Dolap montajı
 • Vestiyer / Portmanto montajı
 • Mutfak dolapları montajı
 • Mekanizmalı yatak montajı
 • Perde ve stor perde montajı
 • TV Ünitesi montajı