Beylikdüzü Korniş Takma

Beylikdüzü korniş takma talepleri için ustalarımız haftanın tüm günleri hafta sonu dahil hizmet vermektedir. Korniş montajı her ne kadar basit bir işlem gibi görünse de işlem esnasında ortaya çıkan problemler nedeni ile oldukça emek gerektiren bir hizmet haline dönüşmektedir.

Beylikdüzü Perde Korniş Takma

Beylikdüzü Korniş Takma Hizmetlerimiz her zaman uygun fiyat, kaliteli malzeme ve hızlı işlem prosedürleri göze alınarak hareket edilmektedir. Kornişler kanal sayılarına göre 2’li, 3’lü ve 4’lü olarak bir birinden ayrılmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda ustamız malzeme seçimini yapacaktır. Korniş montajı yapılırken matkap ile delme ve dübel ile sabitleme çalışması yanında özel yapıştırma malzemesi ile yapıştırmalı korniş montajı da yapılmaktadır. Bu iki seçenek arasında maliyet açısında çok küçük fark mevcuttur.

Beylikdüzü kornişci çözümlerinde Nk Teknik olarak en büyük farkımız aynı gün hizmet ile birlikte müşteri memnuniyet konusunda ki hassasiyetimizdir.

Beylikdüzü Stor Perde Takma, Tamir ve Montajı

Beylikdüzü korniş takma ustası taleplerinizde özel bir hizmet seçeneğimizde stor perde montajıdır. Standart korniş çözümleri dışında yer alan bu işlemler her müşterimizin talebine göre farklılık göstermektedir. Özellikle kartonpiyer olan bölümlerde yapışkanlığı çözümler kullanmak önem kazanmaktadır. Standart dübel ile montajlarda kartonpiyer zarar göre bilmektedir.

Beylikdüzü semtleri olan Beykent, Kavaklı, Yakuplu ve Gürpınar içinde kornişçi usta hizmetlerimiz mevcuttur.

Stor Perde ve Korniş Takma Fiyatları

Fiyatlarımızı belirlerken öncelikle vurgulamak istediğimiz en önemli nokta minimum kar ile fiyat belirlemek olacaktır. Fiyatlarımız istemiş olduğunuz kornişin kanal sayısı, montaj seçeneği ve metrajına göre belirlenmektedir.

Beylikdüzü Perde korniş montajı ustası talepleriniz için bizleri 7/24 her saat aralığında arayarak randevu oluştura bilirsiniz. Genel olarak telefon ile yapılan görüşmede fiyatlarımızı belirlemekteyiz. 0544 569 34 68 nolu telefonumuz sizlerin talepleri için telefonlarınızı beklemektedir.