Beylikdüzü Kombi Teknik Servisi

Beylikdüzü kombi teknik servisi çalışmalarını merkezi noktadan geniş alana yayarak kombi konusunda her türlü teknik desteği sağlamaktadır. Bu konuda vermiş olduğu 7/24 hizmet anlayışı siz müşterilerin kullanmış olduğu kombi ve tesisatlarının süreklilik arz eden hizmet alımınızı kolaylaştırmaktadır. Çalışmalar merkezi noktadan yönetilerek servis desteği gerekli olan İstanbul çevresinde ve içinde her türlü noktaya ulaşım sağlayacak şekilde geliştirilen mobil destek üniteleri tarafından teknik destek hizmeti sunulmaktadır.

Beylikdüzü Kombi Servisi

Beylikdüzü Kombi Servisi

Nk teknik bu konudaki çalışmalarda kombi elektronik sistemleri üzerine detaylı çalışmalar sergileyerek destek olmaktadır. Bu çerçevede sunulan hizmetler sadece kombi tamir ve bakımı ile sınırlı kalmayıp;

  • Kombi arıza ve bakımları
  • Hermetik şofbenlerin bakım ve onarımları
  • Fan sistemleri montaj bakım ve onarımları
  • Kombi projeleri
  • Kombi montajları
  • Peteklerin temizliği
  • Kombi elektronik kartlarının tamiri

konusunda da geniş bir yelpazede hizmet sunumu gerçekleştiren teknik elemanlarımız sayesinde teknik servis hizmetleri verilmektedir.

Kombi Teknik Servisi Hedefleri

Beylikdüzü kombi teknik servisi çalışmalarındaki hedefi öncelikle müşteri memnuniyeti olarak benimsediği prensipleri içerisinde göz önünde bulundurdukları en önemli noktalardan birisi olan önce emniyet sonra hareket prensibi tüm çalışanlar tarafından benimsenerek ortaya çıkarılan işlerde verimlilik güvenlik ve performans hedef olarak kabul edilmektedir.

Nk teknik bu konuda yapılan çalışmalarda kombilerde mevcut elektronik kartların onarımlarına destek sağlamaktadır.

Beylikdüzü kombi teknik servisi her ihtiyaca anında hizmet verebilmek için kurmuş olduğu mobil ağlarında mevcut teknikerlerini, teknik bilgilerini sürekli yenileme aşamasında tutmaları için her yeni model olarak ortaya çıkarılan kombiler konusunda her faaliyet öncesinde kurslara ve belirli sınavlara tabi tutarak bu konudaki bilgi ve becerileri kontrol altında tutulmaktadır. Nk teknik çalışanları bilişim konusunda elemanları yetiştirerek kombi teknik servisi statüsünde en yüksek ve başarılı çalışmalar ortaya konmasını sağlamaktadır. Bu konudaki çalışmalar ve referanslarımız internet sayfamızda detayları ile sunulmaktadır.