Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Beylikdüzü ilçemizde yerinde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Koltuk yıkama hizmetini sağlarken işinin ehli personeller ile çalışmaktayız. Koltukların kumaşı ve dikiş durumlarına göre uygulanacak yöntemler farklılık göstermektedir. Bu gibi konularda bilgisi olmayan sadece vakum makinesinin nasıl çalıştığını bilen kişiler tarafından yapılan koltuk yıkama çalışmasın da sorunlu bir hizmet ortaya çıkabilir.

Beylikdüzü Yerinde Koltuk Yıkama

Beylikdüzü Yerinde Koltuk Yıkama

Beylikdüzü ve semtleri olan Beykenti, Yakuplu, Kavaklı, Gürpınar bölgelerinde hizmetlerimiz sürdürülmektedir.

Koltuk yıkama işlemi için öncelikle bizleri en geç bir gün öncesinden arayarak randevu almanız gerekmektedir. Ortalama 1 ile 3 saat arası yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu durumu göze alarak zaman ayırmanızı beklemekteyiz. Koltuk yıkma işlemini 3 motorlu özel vakumlu makinemiz ile gerçekleştiriyoruz.

Başka Neler Yapıyoruz?

Bu çalışmalarımız da hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Hizmetlerimiz de sizlerin memnuniyeti bizler için olmaz olmazdır. Bu nedenle personellerimiz ve kullanmış olduğumuz makine ve kimyasallar özel olarak seçilmektedir.

Beylikdüzü Koltuk Yıkama talepleriniz aynı gün içerisinde de çözüme kavuşturula bilinmektedir. Bunun için erken saatlerde taleplerinizi bizlere bildirmeniz gerekmektedir.