Beylikdüzü Koltuk Döşeme

“Bir evde hangi eşyalar olmalıdır?” ya da “bir ev hayal edin!” dendiği zaman aklınıza gelen ilk üç eşya arasında yer alır koltuklar.

Yine aynı şekilde “bir evde en çok hangi eşyalar kullanılır?” sorusu ile karşı karşıya kaldığınızda vereceğiniz ilk cevaplar arasında yer alır. Yani bir evin hem vazgeçilmezi hem de en çok kullanılan eşyalarıdır koltuk takımı. Bu yönüyle de deforme olmaya en elverişli olanıdır. Diğer eşyalarınız 10 yılda kullanılmaz hale gelirken koltuk takımınız maalesef ki beş yıl içinde yıpranır. Bu da size hesapta olmayan bir masrafın kapısını aralar.

Ve yine “evinizdeki en pahalı ürünleri sayınız” dendiğinde koltuk takımınız ilk sıralarda yer alacaktır. Tüm bunlar bir araya geldiğinde evimizin vazgeçilmezi olarak nitelendirebiliyoruz koltukları!

Hem bu kadar göz önünde bulunan hem de pahası oldukça yüksek olan bu ürünler her yıprandığında eskidi telaşına kapılarak değiştirme telaşınıza son veriyoruz!

Beylikdüzü Koltuk Döşeme ( Kaplama ) olarak bu alanda da yanınızdayız! Endişe etmeyin!

Sizin için her ayrıntıyı düşünen firmamız bunu ihmal etmedi. Eskiyen daha doğrusu eskimiş gibi görünen koltuklarınıza ufak dokunuşlarla yeniden sahip olabilirsiniz. Hem de maliyetinden çok daha uygun bir fiyata! Nasıl mı?

Beylikdüzü Koltuk Döşeme olarak talebiniz üzerine evinize kadar geliyor ve yıpranmış olan koltuk takımınızı alıyoruz. Sizin de fikirleriniz ışığında koltuk takımınıza yepyeni renkler ve motifler kazandırıyoruz. Bunu yaparken müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve alanında uzman ekibimiz ile çalışıyoruz.

Beylikdüzü Koltuk Döşeme olarak içinde bulunduğumuz sektörün zorluğunun farkındayız. Bu alanda çalışan birçok firma ne yazık ki ürünleri istendiği şekilde teslim edememekte ve üstünde bir de ürünlere zarar vermektedir. Ekip olarak tüm bu sorunları aşmış bulunmaktayız. Bu alanda iddialıyız!