Beylikdüzü Karot İle Delik Delme

İstanbul genelinde hizmet veren şirketimiz Beylikdüzü karot ile delik delme taleplerinizde de yanınızdadır. İlk olarak betondan numune almak amacıyla üretilmiş olan sistem günümüzde farklı inşaat alanlarında da tercih edilmektedir. Nk Teknik olarak kullandığımız ileri teknolojiler sayesinde beton silindir şeklinde delinerek parça bozulmadan yerinden çıkarılabilmektedir. İnşaatlarda hizmet veren karotçularımız işinin ehli ekiplerden oluşmaktadır.

  • Sıfıra yakın kayma,
  • Titreşim ve
  • Alanda zedelenme olmadan istenen büyüklükteki parçalar betonun içinden alınabilmektedir.

Yatay ve düşey konumda çalışabilen Nk Teknik makineleri ile istenen yerde istenen delikler kısa sürede açılabilmektedir. Baca deliklerinden asansör boşluklarına, doğalgaz tesisleri için gerekli deliklerden demirli veya demirsiz her türlü betonerme binada yapılacak çalışmalar için Beylikdüzü karot ile delik delme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Makinenin ucuna takılan elmas kesme parçasının kalitesi işin sonucunu etkileyecek önemli bir etkendir. Gelişen teknolojiler alanların zararsız bir şekilde delinmesine yarayacaktır. Sabitlenme sistemi ile farklı açılardan da kullanılabilir hale gelen makineler eşliğinde küçük delikler açılarak alan tamamen yerinden çıkarılabilir. Özellikle çatı katı gibi alanlarda kullanılması düşünülen yuvarlak pencerelerin oluşturulması bu yöntem ile yapılmaktadır.

Beylikdüzü Karotçu

Beylikdüzü Karotçu

Piyasadaki Karot Delme Fiyatları

Delme işinin zamanına, delmenin yapılacağı yerin yüksekliğine, çalışma ortamının rahatlığına ve kaç adet delik açılacağına göre karot işlemlerinin fiyatı değişiklik göstermektedir. Beylikdüzü karot ile delik delme hizmetlerimiz piyasanın son derece altındadır. Hizmetlerimiz ile ilgili olarak gerekli bilgileri almak için ekiplerimizi arayabilir veya web sayfamızı da inceleyebilirsiniz. Karot kullanımı yapan ekiplerimiz işinde deneyimli kadrolardan oluşmaktadır. Delme aşamasında inşaata verilebilecek hasarların baştan belirlenmesi ve yapılacak çalışmaların bu doğrultuda gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Karot kullanıcıların gerekli eğitimleri alması ve sonrasında bu alanda hizmet vermeye başlaması son derece önemlidir.