Beylikdüzü Hafriyat

Firmamıza yapılan müracaatlarda Beylikdüzü Hafriyat olarak, öncelikle taşınacak ve temizlenecek alan hakkında bilgi alarak müşterimize çıkacak fiyat ve yapılacak iş hakkında bilgilendirme sunarız.

Beylikdüzü Hafriyat ile çalışan müşterilerimiz, eski binaların yıkılması sonucu çıkan moloz yığını ve temele kadar olan hafriyatın kaldırılmasını talep edebilmektedir. Yeni inşaat alanı veya başka amaç için kullanılacak alanın temizlenmiş ve yerinin düzlenmiş olmasını isteyen müşterilerimiz yıkılmış bina molozları gibi kötü görüntüden kurtulmak için bu yolu seçmektedir. Firmamızda buldozerler, yükleyiciler, skreyperler gibi makinelerle işlem uygulanmakta olup, gelen talep doğrultusunda bina yıkımı da yapılmaktadır.

Yıkılacak binanın etrafı başka binalar tarafından sarılıysa daha farklı ve dikkatli bir uygulama yapılarak yüksek fiyat çıkabilmekte, etrafı boş ve açıklık yıkımlarda düşük fiyat teklifleri verilebilmektedir. Hafriyat öncesi yıkılması istenen binanın yükseklik ve genişliği yapılan hesaplamalarla, çıkabilecek hafriyat miktarı, yaklaşık olarak hafriyatın dağılacağı alan üzerinde ayrıntılı çalışma yapılıp, bitme süresi de çıkartıla bilmektedir. Zaman sorunu olanların önceden her detayı konuşup, bitiş süresini göz önünde bulundurması gerekmektedir.

Beylikdüzü Hafriyat, işinde hassas çalışmalar yaparak, profesyonel ekibi ile hizmet vermek için çaba gösteren firmadır. Bu yüzden firmamıza yapılan her talep itina ile değerlendirilip, müşterinin istediği doğrultuda ilerletilmektedir. Etrafta yıkık moloz yığınları veya hafriyat toprağı bırakılmadan, verilen bilgiler ve istenilen sonuç doğrultusunda çalışma yapılmaktadır. Bölge sınırları içinde birçok alanda veya başka semtte çalışma imkânlarımız olacağından, gelen talepler doğrultusunda hizmet vermek için üstün çaba sarf etmekteyiz.