Beylikdüzü Çatı Tamir Ustası

Beylikdüzü çatı tamir ustası; NK TEKNİK firması bünyesinde faaliyet gösteren eğitimli ve ehliyetli bireylerdir. Çatılara ve çatı elemanlarına yapılacak müdahalelerde uygulanacak tüm yöntemlerin tatbikî ve pratik olarak bilinmesi, kullanılacak teçhizat hususunda deneyim sahibi olunması oldukça önemli.

Beylikdüzü Çatı Tamir Ustaları

Çatı ustası nereden bulurum?

Çatı akması, çatı sızdırması, kırık ve çatlak bölgelere müdahale edilmesi ve çatı aktarımı gibi faaliyetlerde işinin ehli ustalara gereksinim doğmaktadır. Firmamız 7/24 her türlü uygulama alanı için birey ve kurumlara çatı ustası temini gerçekleştirir. Personellerin tüm uygulama hatalarından ve ileriye dönük aksaklıklardan sorumlu olan kurumumuz, işlem bitiminde uzun ömürlülük ve garantili kullanım vâdeder.

Çatı ustası hangi uygulamaları gerçekleştirir?

Bina ve konutların en önemli yapı unsurlarından biri üst kaplama bölgeleridir. Dış etkilere en yakın lokasyonda bulunmaları, bu alanlara yapılacak tüm müdahalelerin üst düzey olmasını da gerekli kılmaktadır. Çeşitli sistemlerle kapatılmış çatılar, açık çatılar ve kurguları farklılık gösteren kaplama uygulamaları kendine has müdahaleler gerektirir. Profesyonel ve deneyimli bir çatı ustası hemen her türlü çatı elemanına gereken uygulamayı gerçekleştirecektir. Örneklendirmek gerekirse;

 • Çatı örtüsü kaplama
 • Çatı iskelet tamiri
 • Oluk ve dere izolasyonu
 • Çatı izolasyonu
 • Enerji panel montajı
 • Çatı aktarma
 • Su, ısı, ses ve radyasyon yalıtımı

Çatı tamir ustasında aranan nitelikler nelerdir?

 1. İş güvenliği yasalarına riayet
 2. Deneyimi belgeleyen referanslar
 3. Uygulama alanlarına hakimiyet
 4. Teknik teçhizat kullanımında ustalık
 5. Firma garantisi

Beylikdüzü Çatı Ustası

Beylikdüzü Çatı ustası, bu yapı bölmelerine yapılacak tüm uygulamalarda tecrübeli bir portföye sahip olmalıdır. Tamir, aktarma ve döşeme uygulamaları öncesi ve sonrasında atılması gereken teknik adımlara hakimiyet de bu personellerde aranan özellikler arasında.

Çatı ustası randevusu nasıl alınır?

NK TEKNİK, çatı tamiri, çatı izolasyonu, çatı yenileme, çatı aktarımı gibi taleplerinizde işinin ehli personellerle hizmet sunmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken firmamız irtibat kanallarından bize ulaşıp, hizmet projelendirilmesi ve uygulama için randevu oluşturmak.

Çatı ustasının görevleri nelerdir?

Tüm bina üstü kaplama sistemleri farklı bir müdahale ve ekipman kullanımını gündeme getirir. Çatı ustaları, bu yapı bölmelerine yapılacak uygulamalardan önce zemini, iskeleti, kiremitleri, olukları ve su giderlerini tek tek analiz etmeli, uygulama projesi oluşturmalıdır. Buna göre bakım, tamir ve yenileme faaliyetlerinden hangisinin gerekli ve yeterli olacağını saptamalıdır. Bundan sonra müşteriyi bilgilendirerek uygulama tercihlerini alıcıya sunmalıdır. Kullanılacak malzeme ve bütçe planlaması hakkında uygulama öncesinde bir bilgilendirme gerçekleştirmelidir.

İstanbul Çatıcı Ustası

İstanbul ilçe ve semtlerinde çatıcı ustası arıyorsanız, NK TEKNİK iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyulan hizmet programını alan analizi ile belirleyen ustalarımız, size en ekonomik ve verimli projelendirmeyi gerçekleştirir. İstanbul bölgesel olarak dört mevsimin yaşandığı bir karaktere sahip. Bu sebeple, yapıların korunaklı ve üstün yalıtım programlarına sahip bir niteliğe kavuşturulması gerekiyor. Kullanılacak malzemelerde yine yapının ana malzemesi, kullanım amacı ve bulunduğu koordinatlara göre belirlenecektir. İstanbul genelinde 7/24 çatıcı ustası temini sağlayan firmamızdan, ekonomik hizmet paketleri talep edebilirsiniz.

Çatı Tamiri Yapan Firmalar

Çatı tamiri, ustalık ve maharet gerektiren bir hizmet kolu. Bu uygulama sürecinde 2 önemli adım bulunuyor. Bunlardan ilki hasarlı bölgelerin tespiti, ikinci ayak ise en uygun müdahalenin gerçekleştirilmesi. Bu sektörde hizmet veren pek çok yerel ve bölgesel firma bulunuyor. Çatı tamir uygulamalarında firma seçimi, işlem bitiminde alacağınız verim açısından oldukça önemli. Çatı tamir firması tercih etmeden önce, birkaç standarda dikkat etmeniz ve hizmet alacağınız firmanın statüsünü değerlendirmeniz gerekiyor. Teknik uygulamalar kapsamında yer alan çatı tamir programlarında firmaların taşıması gereken özellikler şu şekildedir:

 • Yeterli personel
 • Deneyimli ve eğitimli ustalar
 • Koordineli çalışma programları
 • Ekonomik hizmet paketleri
 • Resmî izin ve belgeler
 • Teknik donanım yeterliliği
 • Referanslar
 • Garantili hizmet koşulları
 • İş güvenliği yasalarına riayet
 • Erişilebilirlik
 • Farklı yöntem ve metotlara hakimiyet

Çatı Tamiri Fiyatları

Çatı tamiri fiyatları, hasar tespit uygulamaları sonucunda müşterilere aktarılmaktadır. Yapılacak uygulamanın mahiyeti ve gerekli malzeme temini, fiyatların belirlenmesinde en büyük etkiye sahip. Alan genişliği ve hacmi de yine çatı tamir fiyatlandırmasında önemli rol oynuyor. Piyasa dengeleri ve fiyat çizelgeleri dikkate alındığında bu işi amatöre ve profesyonel olarak gerçekleştiren firmalar arasında büyük bir fark bulunmaktadır. NK TEKNİK profesyonel ve kurumsal yapılanmalar arasında, ekonomik hizmet paketleri sunan firmalardan biri. Güvenilir koşullarda ve uygun fiyatlarda çatı tamir programları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.