Beylikdüzü Camcı

Beylikdüzü camcı, cam giydirme yapı ögelerinin tamir, montaj ve imalat sürecinde hizmet sağlamaktadır. NK TEKNİK, yapı ve binalara sağladığı çözümlerde ISO ve TSE standartlarında malzeme kullanımı gerçekleştirir. Garantili ve memnuniyet odaklı hizmet kollarından faydalanabilir, yapının ihtiyaç duyduğu tüm teknik donanımı firmamızdan sağlayabilirsiniz. Cam; uygulama alanları oldukça geniş bir malzeme. Yapılarda hem dış cephelerde hem de iç mahallerde farklı bölmelerin kurgusunda cam kullanımı karşımıza çıkmaktadır. Montaj ve tamir sürecinde teknik donanım düzeyi önem teşkil eder. Darbelere ve dış etkilere karşı dayanıklı üretimle uzun süre hasara uğramadan kullanılmalıdır.

Beylikdüzü Camcı Firması

Firmamız cam montaj ve tamirinde uzun yıllardır hizmet veriyor. Firmamız, müşteri sorunları ve beklentileri üzerine piyasa araştırması yapan ve sektörel trendleri takip etmektedir. Mimarîde cam uygulamaların eksik ve bilinçsiz kurumlarca gerçekleştirilmesi hem kısa hem de uzun vâdede teknik aksaklıklara yol açacaktır.

Peki nedir bu camcı hizmetinde karşılaşılan sorunlar? Hem konut hem de ticarî meskenlerde eksik cam montaj ve tamirinde karşılaşılan problemler nelerdir? İşte birkaç başlıkla sektörel sorunlar ve çözümleri;

 1. Kullanılan malzemelerin kalitesiz olması, en ufak darbelere bile mukavemetsiz kalmasına neden olacaktır. Cam malzemenin üretim programı ve niteliği, kullanılacak çerçeveye en uygun şekilde tercih edilmeli.
 2. Rodajlama, kumlama, bizote, delme, kanal ve menfez açma uygulamaları da teknik deneyim gerektirmektedir. Plan ve projesiz gerçekleştirilen bu teknik müdahaleler hem görsel estetik değerde düşüşe neden olacak hem de daha kısa vâdede kırılma, bozulma ve kurgusal sorunlar ortaya çıkaracaktır.
 3. Cam montajında kullanılacak yapıştırıcı maddeden izolasyon ve pimapen uygulamalarına kadar her bir müdahalenin kitaba uygun yapılması gerekiyor. Bu aynı zamanda can güvenliği açısından son derece önemli. Sağlam bir montaj yapılmayan camekanlı bölmelerin düşme ve kasasından ayrılma riski bulunmaktadır.
 4. Çift cam uygulamalarında eksik yalıtım ve dengesiz montaj yapıldığında, zamanla içerde buhar ve sıvı birikimi meydana gelir. Yağmur, nem ve sıcaklık gibi etkiler iki cam arasında birikmeler yaratır. Böyle bir durumda cam değiştirme gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.
 5. Dış yüzeye bakan ve bina boşluklarını kapatan çatı üzeri cam uygulamalarda hava şartlarına karşı dayanıklı ve mümkünse telli cam kurgusu düşünülmelidir. Bazı camcı firmaları ucuz iş gücü ve malzeme kullanımı ile dış yüzeyde yetersiz ürün montajı gerçekleştirmektedir.
 6. Cam tamiri ve montajı, teknik teçhizat donanımını gerekli kılar. Ürünün taşınacağı geniş bir araç filosu gerekmektedir. Ayrıca montajda güvenilir bir hizmet sağlamak adına gerekli teknik elemanın bulundurulması zorunludur.
 7. Cam sektöründe karşılaşılan sorunlardan biri de, meslekî yeterlilik ve tecrübe eksiği. Donanımlı personeller süreci hem daha hızlı hem de daha etkin bir şekilde gerçekleştirir.
 8. Bireysel ve kurumsal cam montajı ve tamirat hizmetleri spesiyal bir yol haritasına göre uygulanmalıdır. Her yapı tipine uygun bir projelendirme önemli.

En Yakın Camcı

En yakın camcı arayışınız için NK TEKNİK iletişim kanallarını kullanabilir, 7/24 geniş bir çevrede hizmet sunan personellerimizden hizmet talep edebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir bir şekilde mobilya, kapı, pencere, iç ve dış cephe bölmeleri, iş yerleri, ofisler, mağazalar ve daha pek çok gereksinime karşılık verecek bir teşkilatlanmamız bulunmaktadır. Farklı tasarımlar ve kişisel zevklere hitap eden estetik uygulamalarla ekonomik bütçeli bir hizmet sağlamaktayız. Binalarda teknik müdahalelerle cam montajı, cam tasarımı, tamir ve onarım, bakım ve değiştirme gibi geniş bir kulvarda faaliyet sergilemekteyiz.

Beylikdüzü Camcı Aynacı

Cam malzemelerin estetik, elegan ve şeffaf yapısı pek çok yapı ögesinde tercih edilmesini sağlamaktadır. Sadece pencere ve kapılarda değil, hem mobilyalarda hem de yapı içinde yer alan bölmelerde sıklıkla cam uygulama gerçekleştirilmektedir. Aynalı cam kurgusu da oldukça tercih edilen iç ve dış yüzey yapı ögeleri arasında yer almaktadır.

Cam kullanımında müşterilere verilen hizmet dalları nelerdir? Aşağıdaki listede firmamızın nitelikli ve estetik cam uygulamalarından bazıları listelenmiştir.

 • Cam imalatı
 • Cam tamiri ve değişimi
 • Pencere camı
 • Kapı camı
 • Ayna üretim ve tamiri
 • Fotoselli kapı
 • Ofis camı
 • Temperli cam
 • Dış cephe camı
 • Cam kumlama
 • Cam balkon kurgusu
 • Kanal ve menfez açma
 • Duşa-kabin cam uygulamaları
 • Bombeli ve desenli camlar
 • Buzlu cam montaj ve tamiri
 • Cam bölme projesi
 • Aynalı cam dizaynı

Tüm bunlar ve daha fazlası NK TEKNİK güvenirliliğiyle siz müşterilere sunulmaktadır. Uygulanan tüm işlemler hizmet sonrası garantisine dâhildir. Firmamız, nitelikli malzeme ve donanımlı personeller eşliğinde faaliyet gösterir.

Cam tamiri ve montaj fiyatları ne kadar? Sektörde çok çeşitli fiyat çizelgesine sahip hizmet kuruluşları bulunmaktadır. Bunda firma niteliği ve kullanılan malzemenin kalitesi en büyük etkiye sahip. Talep edilen hizmet ve tasarlanan projeye göre en uygun fiyatlandırmayı sağlayan NK TEKNİK; nitelikli hizmet ekonomik bütçe kavramlarının senteziyle yola çıkmaktadır. Nasıl bir hizmet talebiniz olduğunu bize ileterek ayrıcalıklı fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.