Beylikdüzü Bahçe ve Peyzaj

Gittikçe artan nüfus ve modern şehir mimarisi ile yapılan binalar gösterişli olduğu kadar, Beylikdüzü Bahçe ve Peyzaj çalışmalarıyla da dikkat çekmektedir. Büyük bir mimari proje eseri olan binaların çevre düzenlemeleri büyük bir titizlikle ele alınıp, gösterişli ve şık alanlar yaratılmaktadır.

Firmamıza yapılan her talep, gelen istek doğrultusunda değerlendirilip, müşteriye daha iyi hizmet verebilmek adına, öncelikle yapılması istenilen alanın bahçe olarak metrekaresi, Beylikdüzü Bahçe ve Peyzaj çalışmasında kullanılan bitki ve çiçeklerin ortama uygunluğu gibi ön fizibilite çalışmaları da firmamızca yapılmaktadır. Genellikle site ve park gibi alanlarda çalışma yapılma istekleri, ortama uygun olabilecek yeşillendirme çalışmaları ile gerçekleşmektedir. Yürüyüş ve bisiklet alanları için ayrı alanlar, çocuklar için oyun sahaları, dinlenme alanları içinde bank ve oturaklar kullanılarak, geniş çaplı bir alan yaratılma düşüncesi oluşturulmaktadır.

Beylikdüzü Bahçe ve Peyzaj site, villa veya park gibi alanlarda insan sayısını ve kalabalığı hesaplayarak çalışma yaparken, mevsime ve iklime uygun bitkilerle yeşillendirme sağlamaktadır. Firmamıza yapılan müracaatlarda yaz ve kış bahçe, peyzaj çalışmaları yapılabilme imkânları sunmaktayız. Çiçeklerin mevsime uygun dikilmesi, ara dönemlerde sulama ve bakımlarının yapılması, görsel bütünlüğün oluşturulması gibi işlemler için firmamız deneyimli ve işinde profesyonel personel ile çalışmanın gururunu yaşamaktadır.

Kısa sürede çözüm yaratmak için gece gündüz aralıksız sürdürdüğümüz çalışmalar, verilen söz doğrultusunda teslim edilmekte ve memnuniyetlerin artmasına sebep olmaktadır.