Beylikdüzü Alüminyum Pencere

Beylikdüzü alüminyum pencere, yapıların cephe sistemlerinde elegan bir çözümdür. Çok geniş bir kullanım alanı olan alüminyum doğrama, bugün pencere ve kapı yapımında PVC kadar tercih ediliyor. Estetik tasarım imkânı sayesinde, çeşitli yapı organizasyonlarına idealize edilebilir. Maksimum fayda ve daha yüksek bir yalıtım ile, ekonomik bütçe katkısı da yadsınamaz düzeyde. Alüminyum doğrama sistemleri; hafif ve sağlam yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Çevresel etkiler ve yapısal hesaplamalar yapılarak uyarlanan bir alüminyum yapı ögesinden alınacak verim oldukça yüksek olmaktadır.

Beylikdüzü Alüminyum Pencere Ustası

Cephesel yüzeylerde ana ögeler, yapının kullanım amacı, bölgesel ve iklimsel şartları, ana inşaat malzemesi gibi detaylara göre tasarlanır. Bu tasarımda en geniş olanakları sunan alüminyum sistemler, NK TEKNİK tecrübesiyle ergonomik bir uygulama alanı sağlıyor. Düşük bütçelerle yaratıcı ve kullanışlı tasarımlar için firmamızın hizmet programlarından faydalanabilirsiniz.

Beylikdüzü Alüminyum Pencere Fiyatları

NK TEKNİK, ekonomik hizmet politikasını tüm yapısal hizmetlerde kullanıcılara sağlamaktadır. Alüminyum, üretim ve tasarımda oldukça düşük maliyetlere ihtiyaç duyar. Buna karşın oldukça yüksek avantajlara ve uzun ömürlü bir kullanım istatistiğine sahiptir. Firmamızın uygun fiyat politikasıyla da özdeşleşen bu yapısal ürün, bütçe dostu bir yaklaşımla yapılar uyarlanabilir. Fiyatları belirleyen unsurlardan bazılar; binada yer alan açıklıkların hacmi ve sayısı, arzu edilen tasarım programı… Yapısal analiz ve projelendirme sonucunda size en uygun fiyat seçenekleri oluşturulacaktır.

Beylikdüzü, Yakuplu, Kavaklı, Beykent, Gürpınar, Esenyurr, Büyükçekmece, Avcılar ve bahçeşehir ilçe ve semtlerinde yoğunlukla hizmet vermekteyiz.

Alüminyum Doğrama Pencere

Alüminyum doğrama pencere, çeşitli yapı projelerinde yüksek uyumluluk sağlayan bir teknik kurgudur. Malzemenin hafif ve şekillendirilebilir yapısı, çeşitli model ve tasarım alternatifleri sunar. Buna göre alüminyum pencere modelleri; orijinal, rustik, klasik, elegan tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan başka, çeşitli kullanıcı tercihleri ve özel tasarımlar da üretimde çeşitlilik yaratıyor. Yapıların iç ve dış sunumunda, cephesel açıklıkları kapatan organizmalar oldukça özen gerektirir. Bu bölmelerde hem işlevsellik hem de estetik değer beklentisi yüksektir. Kullanım pratikliği ve konfor gibi kavramları da karşılayan bir kurgu oluşturmak gerekiyor. Bu hem sektörel deneyim hem de garantili hizmet şiarıyla mümkün olabilmektedir.

Alüminyum pencere sistemleri, çeşitli avantajlarıyla birlikte düşünülmeli. Kullanıcılar açısından birçok kazanım ve getirisi olan bu mekanizmalar, mekanik özellikleri yüksek bir kimliğe sahip. NK TEKNİK ürün kataloğunda ve hizmet programları arasında yer alan alüminyum doğrama pencerelerde kullanıcı avantajları şu şekilde özetlenebilir:

  1. Uzun Ömürlü Kullanım Garantisi: Çeşitli hava şartları, yapıların dış yüzey sistemlerine zamanla olumsuz etkiler bırakır. Bu etkilerin en uzun vâdede en minimal düzeyde karşılanabilmesi oldukça önemli. Kullanıcıların bütçesini ve konforunu ön plana alan firmamız, bu mekanizmaların uzun süre dış etkileri asimile etmesini sağlamaktadır. Kontrollü oksitlendirme ile korozyon ihtimali minimize edilir. Yüzeyse görünümde aksi bir tesir yaratılmaması adına bu kabiliyet oldukça önemli. Ana malzemenin işlenmesinde ve yapılara uyarlanmasında da belli şartnameler mevcut. Bu sınırlamalar da dikkate alınarak tasarlanacak bir alüminyum sistemden uzun yıllar aynı konforu almanız mümkün olacaktır.
  2. Isıya Karşı Dayanıklılık: Alüminyum, yapısı gereği yüksek ve düşük sıcaklıklara karşı oldukça dayanıklıdır. Bölgeye göre en uygun proje sağlanırsa, bu fahiş ısıl değerlere karşı yüksek bir direnç sağlamak mümkün. Mekanizmanın açılıp-kapanır yapısı, doğru bir projelendirme ile iklim şartlarından en az etkiyi alacaktır.
  3. Yalıtım Kabiliyeti: Binaların dışa açılan bölmeleri sadece görsel ve fonksiyonel yapısı ile ele alınmamalıdır. Ortam sıcaklığı bu açıklıkların ısı geçirmez kabiliyetiyle korunabilir. Pencerelerden sızan sıcak ve soğuk hava dalgaları, iklimlendirme mekanizmalarının daha fazla enerji tüketmesine neden olur. Bu yüzden ısı yalıtım plastik kullanımı oldukça önemlidir.
  4. Uygulama Alternatifi: Hassas ölçü ve tasarım avantajları sayesinde, genişi bir uygulama alanı vâdedilir. Çok dar ve geniş açıklıklarda bile eşsiz tasarımlar yaratılabilir. Ayrıca minimal çerçeve kurgularıyla daha az bir görsellikte de yüksek mukavemet göstereceklerdir.
  5. Temizlik ve Bakım: Pencere ve kapılarda kullanılan diğer tüm malzemelere göre oldukça kolay bir bakım süreci bulunmaktadır. Alkali deterjanlarla yapılacak temizlik programlarıyla uzun süre şık ve kusursuz bir görünüm yaratırlar. Yılda 2 defa bu yöntemle yüzeysel kirleri arındırmak yeterli olacaktır.
  6. Ekolojik Etki: Çevreye menfi etkiler yaratmayan nadir maddelerden biri alüminyumdur. Geri dönüşümde yüksek bir tasarruf avantajı yaratır. Ayrıca üretimde de oldukça düşük güç ve enerji tüketimine neden olmaktadır. Tabiatta kimyasal atıklar bırakmaması da, bu sistemlerin ekolojik duyarlılık düzeyinin ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor.

Isı Yalıtımlı Alüminyum Pencere

Isı yalıtımlı alüminyum pencere, ortamların iklimlendirilmesinde de ekonomik avantajlar sağlar. Çok az bakım gerektiren ve güvenilir kapatma sistemine sahip NK TEKNİK alüminyum pencere modelleri, özel bir alaşımla üretilmektedir. Isı yalıtım plastikleri sayesinde içten dışa ve dıştan içe hava akışı engellenir. Böylece daha uzun süre iç ortam sıcaklığını korumak mümkün olmaktadır. Isı yalıtımlı profiller, bu maddenin ısı iletkenliğini sınırlayan bir kurguyla tasarlanır. Özel plastik çubuklarla iç ve dış atmosferin teması engellenir. Termal bölümleme yöntemiyle kurgulanan bu ısı yalıtım bariyerleri oldukça güvenilir bir programdır.

Alüminyum Pencere Markaları

Alüminyum pencere üretimi oldukça hızlı ve basit bir program gibi gözükse de, ince hesaplamalar ve deneyimli müdahalelere ihtiyaç duyar. Üretim aşamasından sonra da yapısal uyumluluk açısından kreatif projelerin yaratılması önem taşır. Bu sistemlerin yapılara entegrasyonunda çeşitli markalar ve aracı firmalar bulunuyor. NK TEKNİK en kaliteli ve güvenilir üretici firmalarla ortak bir hizmet politikası gütmektedir. Garantili ve kaliteli sistemlerin teknik detayına hakim personelleriyle, ergonomik cephe tasarımları vâdeder.  Keşif, kurgu, proje ve fiyatlandırma gibi detaylar hakkında firmamız iletişim kanallarından bilgi edinebilirsiniz.